reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Aleksiel, u mnie przyczyny krwawienia moga byc dwie albo mi pekl mini krwiaczek miedzy lozyskiem a macica albo nadzerka (bo wylecial tez mi skrzep na paznokiec a to jest czesto zwiazane z nadzerka) a tak dluga podroz mogla to wszystko spowodowac. Pozatym ciaza zdrowa :) wody plodowe ok, lozysko nigdzie sie nie odkleja, szyjka dluga I zamknieta, duzy zdrowy chlopczyk :) troche sie uspokoilam po prywatnej wizycie, bylam u poleconego gin z 20 letnim doswiadczeniem, zalecil branie tej luteiny do 35 tyg ciazy, ale mowil ze jesli bede uwazac ze wczesniej odstawic to ok, mozliwe ze na miejscu bede musiala z kims to skonsultowac. Ogolnie mam lezec, nie przemeczac sie, nie wspolzyc, nue dzwigac. Ale super zakupki :) ja po przyjezdzie wpadne w wir zakupow :) co ja Ci moge polecic to zwykle body I pajace sa najwygodniejsze :) zapinane z przodu, bluzy z kapturkami dla bobasow co juz siedza. Ja z Amanda mialam po 30 sztuk bodow I pajacow z kazdego rozmiaru. Nawet na newborn mialam po 30 tego I tego I mimo ze nosila ten rozmiar tylko dwa tyg to sie to przydalo - w pierwszych tyg kupa rzadka bedzie co chwila body trzeba zmieniac. Wanienke teraz chce kupic z jakimis nogami, plecy Tomaszowi odpadaly jak musial nachylac sie nad wanienka I podtrzymywac Amande. Niezastapiony tez przewijak :) pieluch tetrowych tez mialam duzo ze 30 minimum. Teraz nowe bede kupowac dla drugiego. Opatulaczki do zakrecania, kocyki rozne dziurkowe I cieplejsze. Reczniki z kapturkami lepsza sa w ksztalcie prostokata niz kwadrata, te prostokatne sa wieksze I lepiej dziecko mozna opatulic :) laktatora ja nie kupuje, najlepsza firma to jest medela ;) tak samo kapturki na sutki z medeli polecam. A najlepsza masc na poranione sutki to lanolina z firmy lansinoh, kup sobie wczesniej bo pierwszego czy drugiego dnia juz mozesz miec poranione. Tak samo wkladki laktacyjne najlepsze sa z firmy lansinoh inne sie przyklejaja do zranionych sutkow ;) uff sorki za taki potok slow tak akurat mi sie to przypomnialo
 
reklama
Czesc Dziolchy!!!
Jak tam? Co tam?
Gabryska sorry nie pomoge… jestem z okolic Londynu wiec sie nie orientuje. Moze zapytaj w watku lokalnym dla Leeds? Zapraszamy do pisania na ciezarowkach J im nas wiecej tym weselej!
Agata- aha teraz juz wsztystko rozumiem z tym krwawieniem, trzymaj sie I duzo odpoczwaj!
Serdeczne dzieki za wszystkie rady, bo ja to jestem zielona J
Verita, super ze slubujecie! Na pewno juz wszystko prawie podopinane na ostatnie guziki.
Moj slub byl w zeszlym roku w sierpniu J Pochwal sie jakimis szczegolami: jaka sukienka, ilu gosci itd. Przeciez nie musimy gadac caly czas o dzieciach J
Landrynko pusto tu bez Ciebie…
Umowilam sie na kolejna prywatna wizyte (12.07) – chce zobaczyc czy to lozysko mi sie przesuwa do gory… denerwuje sie bon a ostatnim scanie bylo nisko I mam nastepny wyznaczone na 34 tydzien…
Zwariuje do tego czasu, poza tym poogladamy dzidziusia na 3 I 4 D J
W poniedzialek mam egzamin na prawo jazdy… trzymajcie prosze kciuki!
 
sukienka Maggie sottero rozmiar 12 a kusilo 10 bo miałam schudnąć. tylko kto się V spodziewał ze w 2 cyklu się uda. gości nie mam pojęcia zaproszonych chyba 80 ale część nie przyjdzie. z Anglii tylko parę osób a i w rodzinie w międzyczasie 2 pogrzeby były jeden wiadomo od dawna ze tak zle szlo a drugi samobójczy. wiec wiele osób nie przyjdzie.
razem ze ślubem robimy chrzciny córki. chcieliśmy tutajbi szybciej ale po co naciągnąć ludzi na kasę jak my przylatujemy. a do nas już ciężej bo kosztuje.
piszesz wszystko załatwione. usmialabys sie bo polowa nie. czekaja az będę w Krakowie w połowie lipca. co ja przez 2 tyg załatwię. większość teściówa i przez skypa. ale jakoś będzie w końcu nie musi być perfekcyjnie
 
dziewczyny ktora leciala z niemowalkiem ryanair, jak to wyglada? zastanawiam sie nad wozkiem jak ja go zlorze pod samolotem jedna reka? trzymajac w drugiej dziecko? i jak ja wejde z nia i walizka do gory?? ktos pomaga czy maja w d...?
i drugie gdzie trzeba usiasc z takim dzieckiem? bo slyszalam ze nie mozna z brzegu? i jak z pierszenstwem wejsca na poklad?i co z torbą do wózka
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko mogę się wypowiedzieć,ze nikt nie pomaga trzeba się prosić obcych. Sama raz pomagalam dziewczynie z dzieckiem nawet na schodach trzymałam jej wózek . To był ostatni raz kiedy lecialam ryanair w klm lub lufthansa to zupełnie inna kultura podróżowania z dzieckiem.:-)
 
reklama
Cześć,

Zyje żyje.... brzuch mi sie stawia a to wszystko z nerwów.
Dostałąm wczoraj L4 na telefon. W nocy spać nie moge. DO 3 siedze i myśle.

Utknełam w kilku papierkowychh sprawawch. i Wymyslam piekne angielskie zdania. Sprawdzam przepisy z Prawa rodzinnego i karnego. ( jak tu prawnikowi nie dasz gotowca to sam na nic nie wpadnie)
Masakra jakaś... Nie dość że angielskie to i do tego polskie. I dyrektywy ijuryzdykcje miedzynarodowe. Normalnie utknełam mysle za tydzień jeszcze.
Mat znowy złapał zapalenie ucha wiec siedzi w domu.
ahhh ale musimy to przetrwać.

Wiec bardzo was przepraszam ze nie wchodziłam tu ale poprostu nie miałam czasu. nadrowbie wszytsztko w weekend.

buzki... całuski w brzuszki


I jeszcze Magnezu w sklepie nie dostałam wczoraj.... jak sie rozwala to wszytsko...
 
Do góry