reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Polaa no wlasnie jedyne co mozemy robic to tlumaczyc ze tak sie nie robi.
Pogoda ladna to i samopoczucie lepsze:-)

Karis moze za bardzo sie starasz zeby wywolac porod.Moze sprobuj duzo odpoczywac i wtedy sie zacznie;-)Ja czekam w kolejce ale tylko do 3go czerwca:-D Ustalili Ci jakis termin wywolywania porodu w razie jakby sie samo nie zaczelo??
 
reklama
kamila jak dla mnie za ciepło:zawstydzona/y: poszlam dzisiaj z Mlodym na spacer i ledwo doszlam do domu, masakra:/ ale jak sie okazalo mialam gorączke a myslalam ze juz mnie calkowicie puściło:wściekła/y: No ale Kuba wyszalal sie dwie godziny na placach zabaw a ja przezylam wiec nie ma tragedii:-D

karis 3mam kciuki zeby się juz zaczęło:tak:
 
Polaa dla mnie tez bylo za goraco wczoraj,ale wole taka pogode niz ta co mielismy przez ostatni miesiac.Bylam wczoraj z Olivia w parku na 2 godziny i normalnie ramiona sobie zjaralam:szok:
Odliczam juz dni do przyjazdu mojego taty,jeszcze tylko 8 dni:-)

Karis jesli jeszcze jestes zapakowana (a mam nadzieje ze nie) to zamelduj sie zebysmy wiedzialy:-)
 
Kris mam nadzieję że cisza z twojej strony oznacza że się zaczęło. Powodzenia ;-)

Polaa uważaj na siebie i oby jednak ci szybko przeszło.

Ja korzystam dziś z pogody. Wczoraj trochę posprzatalam to dziś w ogródku leniu****e. Ja już maliny, ananasy i ostre jedzenie wyprobowalam i nadal nic. Zobaczymy czy nic nie robienie podziała.
Czy którąś z was dostaje ból w nogach taki podobny do skurczu? Ja od wczoraj mam w prawym udzie i zastanawiam się czy to dziecko naciska na jakiś nerw czy co ;-/
 
no zaczęła się ale większa frustracja:wściekła/y: naprawdę mam dość o 3 w nocy złapał mnie silny ból i na tym się skończyło
pogoda super a ja zaczęłam puchnąć buuu
kamila jak patrzę na twój suwak to ty mnie faktycznie przegonisz.......
 
karis nie denerwuj sie (wiem łatwo się pisze) w końcu nadejdzie ten moment, oby jak naszybciej:tak:

kamila mnie tez wczoraj niezle opalilo, zwlaszcza twarz:tak:
Kuba niedawno poszedl spac, jak wstanie to idziemy na spacer, mam nadzieje, ze jakos dam radę:zawstydzona/y: najchetniej bym sie polozyla z nogami w gorze i nic nie robila ale nie da się a szkoda...

Magda ja to samo, lapia mnie skurcze w udach jak nie wiem:wściekła/y: zwlaszcza w nocy
 
Karis napewno Cie nie przegonie;-) Ciebie nie beda trzymac dluzej niz tydzien w dwupaku a ja moge urodzic nie wczesniej niz za 9 dni:-)wrzuc na luz to zobaczysz jak szybko akcja sie zacznie:tak:

Magda mnie o dziwo w tej ciazy skurcze nie lapia,ale w pierwszej ciazy to pod koniec w lydkach co noc i takie ze ledwo wytrzymywalam.

Polaa tez bym chetnie sie wlegiwala i robie to jesli tylko moge:-) My juz dzis zaliczylysmy plac zabaw,odrazu po przedszkolu i dopiero co wrocilysmy.Ja nie wiem skad moja mala bierze tyle sily-od 9tej do 12stej w przedszkolu i po 12stej do 3ciej w parku do tego wracamy do domu i tu tez na tylku nie usiedzi juz nie wspominajac ze nie spi w dzien wogole.
 
reklama
hej witam Was dziewczyny :D kiedyś pisałam tutaj regularnie ale ostanti zaniedbałam forum

mamcia witaj!! podczytałam że planujecie trzecie maleństwo :D
karis o jejku ale Twoja ciąża szybko zleciała :D
 
Do góry