reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
U nas juz rano malo co tego sniegu bylo ale dobrze ze choc jeden dzien Olivia sie nacieszyla:-) Bo ja to niestety musialam w domu siedziec.
Jutro koncze brac antybiotyk(kazali 5 dni) i dalej krwawie.jak bede w srode na usg w szpitalu to sie przejde i powiem zeby cos z tym zrobili bo 4 dni z przerwa 1 dniowa to nie wiem czy to normalne.

Karis ja sie musze w jakies fajne ksiazki zaopatrzyc bo czesto mam dosc siedzenia w internecie a w tv tez czesto nic nie ma
Polaa co sie tak zadko odzywasz?? powodzenia na usg:-) chcesz dziewczynke czy chlopaka,bo chyba przeoczylam jak pisalas;-)
 
kamilalopez jest mi to obojętne, nie nastawiam sie na nic:-)
Bedzie parka bedzie super, bedzie dwoch chlopakow tez bedzie dobrze:-D
Intuicja podpowiada, ze chlopak:tak:
 
Patrzcie jaki mam wielki brzuch:-) Z Olivia na tym etapie mialam polowe z tego
DSC00803.jpg

Polaa daj znac nam jak wrocisz do domu po usg
 
no no no:cool2: dobrze widze to 21 tk? w którą masz stronę różnice terminu do przodu? o ile?

przestawilam suwaczek po pierwszym usg bo po nim przesuneli mi termin o prawie 2 tygodnie-choc mi sie w to wierzyc nie chce.Z moich obliczen wedlug OM mam na 4 czerwca a wedlug poloznej po usg na 16tego.Choc suwaczek przestawilam to i tak nastawiam sie raczej na poczatek czerwca-i tak bym wolala:-)
 
reklama
Do góry