reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

chyba idzie w końcu wiosna:-):-):-)
jak tam samopoczucie?
ja coraz ciężej się czuję i ciężko mi biegać za córą...i jakieś dziwne kłucia mie czasem dopadają szczególnie jak pcham wózek z małą
 
reklama
Hej. Dobrze by bylo zeby juz w koncu przyszla bo my wczoraj mielismy beznadziejna pogode i ja caly dzien nie przytomna chodzilam:tak: dzisiaj jest lepiej troche,strasznie nie moge sie doczekac wiosny:-)
Poza tym w czwartek skonczylam antybiotyk i od piatku juz wogole nie krwawie. Wiesz,ja jak duzo chodze,pcham wozek z mala to czuje chwilami ze mam jakis taki brzuch ciezki i tez mi coraz ciezej jest-ta ciaza jest calkowicie inna jak z Olivia.
 
A ja jeszcze nie chce wiosny, wolę zimę:tak:

Mi też już cieżko:-( ale jakoś daję radę:-D
Mały zaczyna nieźle wariować w brzuszku, aż czasami za bardzo:tak:
Kuba nie może doczekać się brata, zobaczymy co będzie w czerwcu, czy dalej bedzie takiego samego zdania:-D

Właśnie czekam na gości bo przylatuje do nas moja babcia z moją najmlodszą siostrą:tak: za 45 minut lądują, będzie się mial kto zajmować Kubą:-D
 
ja jestem w trakcie robienia pączków jestem i zastanawiam się czy z białek bezy czy kokosanki robić:-p
ja czuję się całkiem dobrze tylko zaczyna powoli dokuczać mi zgaga i zrywając się za dziećmi trochę mnie kłuję ale tak bez rewolucji na szczeście i odpukać do tej pory...mój maluszek też nieźle szalej w brzuchu i może zmienił pozycję bo teraz kopniaki czuję z prawej strony żeber a wcześniej w dolnej lewej części brzucha
polaa jak to nie wiosny????Zazdraszam ci odwiedzin rodzinki:tak:
kamilalopez tylko zdrowo teraz fajnie że krwawienie ustąpiło:tak:
 
karis bo ja wolę snieg i mroz niż deszcz, wiatr itp:tak:
upałow tez nie lubię, widocznie jakaś dziwna jestem:-D albo i nie:sorry:
ja zgagi w zyciu jeszcze nie miałam (na szczescie bo podobno okropne uczucie więc współczuje), moj też mi wariuje coraz bardziej w brzuszki:tak: w nocy nie pozwala pozycji zmienić:-D
 
Hej.

Ja tez sie melduje:-) Wszystko ok,dzis w koncu bylam z mala na dluzej w parku bo nie zla pogode mielismy-oby tak dalej.Wczoraj mialam szwagierki dzieci caly dzien i myslalam ze zwariuje a o 21 juz nie mialam nawet sily siedziec i jak padlam na lozko to zaraz zasnelam.
Mi tez maluch wariuje ostro w brzuchu,ale praktycznie tylko w dzien-w nocy spi:-)

Karis a Ci sie jeszcze chce paczki robic;-)

Polaa tez zazdroszcze Ci rodzinki,wiem jak to odciaza:-) A co do zimy to chyba jestes 1wsza osoba od ktorej slysze ze woli zime niz wiosne;-)
 
Hej.

Polaa tez zazdroszcze Ci rodzinki,wiem jak to odciaza:-) A co do zimy to chyba jestes 1wsza osoba od ktorej slysze ze woli zime niz wiosne;-)
Zalezy też kto do nas przylatuje bo jak mama czy babcia to rzeczywiście odciąża:tak: aż mi głupio bo nie mam co robić, ale jak teściowa to mam kolejne dziecko można tak powiedzieć. Nic nie pomoże, nawet z wnukiem na spacerek nie wyjdzie, no przepraszam ostatnim razem z Nim była na 10 minut aż:wściekła/y: tak to siedzi, zje obiad idzie do pokoju i czyta książkę albo śpi:szok:

a co do pór roku to ja naprawdę bardzo lubię zimę, lubię śnieg, narty, lekki mrozik, wiadomo wielkich mrozow nie lubię ale jak jest maly i snig skrzypie pod nogami to super jak dla mnie:tak: deszczu nie nawidzę za to, i niekiedy cieplej w zimie niż na wiosnę czy jesień jak wiatr daje popalić.
Ale wiadomo, cieplo też lubię (oprocz upałów) bo na spacery z Mlodym fajnie jest wyjść:tak: i pobawić się na placu a wiadomo zima to tylko sanki, ale taka prawdziwa zima:tak:;-)
 
Polaa wiesz ja tez lubie zime ale na kilka dni tylko i taka jaka zawsze w Polsce byla-snieg po kolana.A tutaj zima jest beznadziejna,tylko zimno i tyle.Ale i tak najbardziej lubie wiosne jak sloneczko swieci,nie jest goraco bo upalow tez nie lubie-czlowiek sie tylko wtedy meczy.
Co do Twojej tesciowej to wspolczuje,moja siostra ma taka tesciow wlasnie i jak maja do niej leciec(co sie zadko zdarza)to ja az skreca w srodku.Tak ich nie lubi ze 4 lata po slubie i ciagle do nich mowi "pan" "pani" i powiedziala kiedys swojemu mezowi ze jej nigdy przez gardlo nie przejdzie "mamo" "tato".

Ja w koncu lece za miesiac sobie odpoczac kilka dni od Londynu i tych wszystkich spraw tutaj.Kilka dni bez gotowania,sprzatania i tego wszystkiego-juz sie doczekac nie moge:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień Dobry
Melduję się i ja.
Mam okropniaste mdłości i piersi mnie potwornie bolą są jak gorące kamienie,po za tym dopadają mnie zmienne nastroje,a i odrzuciło mnie od kawy:no:A po za tym wszystko ok:-D
 
Do góry