reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
jakoś leci;-) w czwartek biegnę do midwife posłuchać serducha mały kopie często a ja czuję się nieźle wpadłam w wir sprzątania i czytania książek
pozdrawiam cieplutko
 
Hej,

ale tutaj cisza:szok:
Dziewczyny co się tak nie odzywacie?;-)

bajeczka jak tam Ci idzie opieka nad dwojką?:-)

kamilalopez no to masz wcześniej:-D
Mi tam juz obojetna godzina ale chce juz ta srode za tydzien:tak::tak:
 
Karis ja tez jeszcze do niedawna kazda wolna chwile przeznaczalam na kasiazki ale juz niestety nie mam co czytac-musze sie zaopatrzyc w nowe:-)

Polaa a co,nie mozesz sie doczekac zeby dowiedziec sie plec?? Ja juz niby wiem ze chlopiec ale nie do konca jestem pewna wiec czekam na usg zeby zobaczyc czy sie potwierdzi:tak:

Dzisiaj wstalam z przeziebionym pecherzem i mam nadzieje ze szybko mi minie bo to jest cos okropnego a do tego nie chce mi sie po lekarzach jezdzic:-:)-(
 
Karis ja tez jeszcze do niedawna kazda wolna chwile przeznaczalam na kasiazki ale juz niestety nie mam co czytac-musze sie zaopatrzyc w nowe:-)

Polaa a co,nie mozesz sie doczekac zeby dowiedziec sie plec?? Ja juz niby wiem ze chlopiec ale nie do konca jestem pewna wiec czekam na usg zeby zobaczyc czy sie potwierdzi:tak:

Dzisiaj wstalam z przeziebionym pecherzem i mam nadzieje ze szybko mi minie bo to jest cos okropnego a do tego nie chce mi sie po lekarzach jezdzic:-:)-(

to się ubieraj ciepło mamuśku:tak:
ksiązki które czytam zakupiłam w wersji angielskiej bo polskiego zapasu już brak:-p:-p
 
Karis a co ciekawego czytasz?

Napisze wam co mi sie wczoraj przydarzylo. Pisalam wczesniej ze przeziebilam pecherz,ale jakos wczoraj rano jak wstalam to czulam ze jest lepiej.Poszlam z mala na male zakupy i po powrocie do domu stwierdzilam ze pojdziemy na godzinke do parku.Przed wyjsciem poszlam jeszczeszybko do toalety,patrze a na papierze krew.Zaczelam sie zastanawiac od czego to moze byc i zaczelam wydzwaniac-jak sie w koncu do szpitala dodzwonilam zeby zapytac czy mam przyjechac czy co to babka powiedziala ze mam na emergency dzwonic i oni mi powiedza co robic.Wypytali sie o wszystko i kazali czekac az ktos oddzwoni,czekalam i sie okazalo ze oni karetke do mnie wyslali.Popytali sie jeszcze raz o wszystko i powiedzieli ze mnie wezma do szpitala zeby sprawdzic czy z malym wszystko ok.Oczywiscie troche w szpitalu posiedzialam,sprawdzili bicie serca,sprawdzili mocz i zobaczyli ze jest w nim krew,przyslali ginekologa i wogole to wszyscy sie mnie pytali skad wiem ze mam infekcje pecherza-masakra:baffled:Ginekolog pobral wymaz do badania,dali antybiotyk i powiedzieli ze jak beda miec wyniki badania i stwierdza ze powinnam brac inny antybiotyk to zadzwonia.
Dzis wyczytalam ze moze byc lekkie krwawienie przy przeziebionym pecherzu i w sumie wczoraj jak ta krew zobaczylam to i tak jakos czulam ze z malym wszystko ok,ale dobrze ze mnie przebadali bo zawsze tam jakas czesc mnie by sie zastanawiala czy napewno wszystko ok.
 
Ale u nas sniegiem wnocy sypnelo:szok: szkoda ze mam ten pecherz przeziebiony bo bym malej sanki kupila i by miala radoche.smialam sie bo jak jej przez okno snieg pokazalam to przylozyla reke do buzi i powiedziala "OH NO":-)
 
Ale u nas sniegiem wnocy sypnelo:szok: szkoda ze mam ten pecherz przeziebiony bo bym malej sanki kupila i by miala radoche.smialam sie bo jak jej przez okno snieg pokazalam to przylozyla reke do buzi i powiedziala "OH NO":-)
a to dobre :-D:-D moja mała Amelka krzyknęła WOW:-D
czyli z małym ok to dobrze a ty uważaj na siebie:tak::tak::tak:
a ja czytam Lśnienie Kinga i Zaginiony symbol Browna
u położnej ok ciśnienie mam w normie mały tym razem w poprzek i coraz ciężej
My ze śniegu od rana korzystamy bałwan też stał ale dzieciaki już się z nim rozprawiły
pozdrawiam wszystie bardzo cieplutko
 
reklama
Hej,
ja jestem:tak: czekam na środę jak na zbawienie:tak::-D
ale jutro już wtorek więc zleci heh:-)

Moj Kuba jak zaczął padać śnieg w sobote wieczorem stał w oknie i nie mógł się nadziwić:tak: a w niedziele od rana stał z kurtką w ręce pod drzwiami:-D zjadl sniadanie i poszliśmy na spacerek:tak: ale juz topnieje, a szkoda:-(

Dam znać w srode kto u mnie mieszka:tak:
 
Do góry