reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne/Mamy 2010 Pruszków/Piastów-poznajmy się! :)

Współczuję mdłości-ja miałam do początków 5 miesiąca:dry:

Maja chyba zaczyna ząbkować tzn tak mi się wydaje,bo dziś była bardziej płaczliwa i raz jak otworzyła buzię to zobaczyłam jakieś jakby zgrubienie na dziąśle. Tak mi się wydawało,ale 2 raz zobaczyć nie mogłam,bo cały czas wystawiała język ;-) Mieszkam już w Ożarowie ;-)
 
reklama
J@god@ - mam nadzieje, że się dzieciaczki polubia i będą chciały się ze sobą bawić :) Na razie jakoś sobie nic z przyszłości nie wyobrażam. Nawet nie potrafie sobie wyobrazić jak to bedzie, jak Krystianek zacznie sam chodzić, a co dopiero drugiego dzieciaczka :)
Mieszkam na osiedlu Staszica, a Ty?
lolkak - no mogą się już pojawiać ząbki...mam nadzieje, że Twoja Maja będzie przechodzić lekko ząbkowanie, ale miej w pogotowiu jakiś środek przeciwbólowy, bo u nas była tragedia (i to akurat w sylwestra :p).
Zaczynasz już ją dokarmiać, czy na razie tylko mleko? My właśnie walczymy, żeby się nauczył gryźć - w sumie już ma czym :)
 
J@god@ - mam nadzieje, że się dzieciaczki polubia i będą chciały się ze sobą bawić :) Na razie jakoś sobie nic z przyszłości nie wyobrażam. Nawet nie potrafie sobie wyobrazić jak to bedzie, jak Krystianek zacznie sam chodzić, a co dopiero drugiego dzieciaczka :)
Mieszkam na osiedlu Staszica, a Ty?
lolkak - no mogą się już pojawiać ząbki...mam nadzieje, że Twoja Maja będzie przechodzić lekko ząbkowanie, ale miej w pogotowiu jakiś środek przeciwbólowy, bo u nas była tragedia (i to akurat w sylwestra :p).
Zaczynasz już ją dokarmiać, czy na razie tylko mleko? My właśnie walczymy, żeby się nauczył gryźć - w sumie już ma czym :)

zamierzam od jutra powalczyć łyżeczką i spróbować z glutenem ;-) Na razie pije tylko moje mleko :-) Jak nam sprawie pójdzie, chociaż na razie ciężko mi idzie odciąganie mleka;-), to od 6 miesiąca zaczniemy się bawić w pierwsze warzywka i owoce ;-)

Mam w pogotowiu jakiś żel na dziąsła,ale to chyba jeszcze nie to ;-)
 
Witam mamusie. Mój maluszek urodził sie 20 października 2010 a mieszkamy w Ożarowie. Lolkak widzę że Ty tez z Ożarowa i tez październikówka:-) Ja tu mieszkam od 5 miesięcy wiec jeszcze świeżynka jestem. W której czesci Ożarowa mieszkacie i gdzie chodzicie na spacerki???? Może jakis wspólny zaliczymy????????:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Witam mamusie. Mój maluszek urodził sie 20 października 2010 a mieszkamy w Ożarowie. Lolkak widzę że Ty tez z Ożarowa i tez październikówka:-) Ja tu mieszkam od 5 miesięcy wiec jeszcze świeżynka jestem. W której czesci Ożarowa mieszkacie i gdzie chodzicie na spacerki???? Może jakis wspólny zaliczymy????????:rofl2::rofl2::rofl2:


O proszę w końcu jakaś mama z tego terenu :-) Maja jest z 5 października,jest trochę "przeterminowana";-),bo powinna być z 23 września;-) Ja mieszkam przy samej granicy Ożarowa :-) Ołtarzew. Przechadzam się po parku i tak po osiedlu :-) Ale zapędzamy się też do "centrum" ;-) Jak najbardziej jesteśmy chętne na spacerek :-) Jak się młody chowa? :-)
 
O proszę w końcu jakaś mama z tego terenu :-) Maja jest z 5 października,jest trochę "przeterminowana";-),bo powinna być z 23 września;-) Ja mieszkam przy samej granicy Ożarowa :-) Ołtarzew. Przechadzam się po parku i tak po osiedlu :-) Ale zapędzamy się też do "centrum" ;-) Jak najbardziej jesteśmy chętne na spacerek :-) Jak się młody chowa? :-)

To my z przeciwnej strony- na Kabelku mieszkamy:-Dtez czasem do "centrum" sie wypuszczamy. Własnie słyszałam ze tam obok ciebie jest park, bo tu koło mnie nie ma za bardzo gdzie spacerowac wiec tak sie snuje między blokami. Chętnie wybrałabym sie do tego parku,ale troszke sie boje ze mały sie obudzi i zechce cycocha, bo ostatnio jest nieprzewidywalny:crazy:Ale jak przed wyjsciem butle dam( czasami sie wspomagam) to będzie dobrze. Mały teraz ma faze ząbkowania i ślini sie jak buldog, gryzie wszystko co mu sie nawinie( łącznie z cycoszkami:-D) No i budzic mi sie zaczął w nocy dosc często, bo i z 5 razy potrafi wołac o cyca, mysle ze to przez dziąsełka. A jak Twoja laleczka sie chowa??????
 
O proszę my tam do przychodni chodzimy :-)
ten nasz park to raczej same drzewa, nie ma żadnego placu zabaw czy coś,no ale przynajmniej cisza i spokój. Jest parę miejsc gdzie można przysiąść ;-) Obok jest przystanek autobusowy jakby coś ;-) moja tez ostatnio wstaje często w nocy a jak się obudzi z płaczem o 5 to już do 10 nie padnie:dry: a jesli juz pójdzie spać to tylko przy cycu. W dzień śpi może z pół godziny :baffled: Maja od cyca najchętniej by nie odchodziła ;-) Z butli jej nie nakarmię,bo nie akceptuje zadnej:dry: ostatnio kupilam Medeli Calme plus jest taki ze sie nie dlawi ale za to gryzie smoka:-D najwiecej wypila 40ml;-)
 
My oczywiscie tez tam do przychodni chodzimy, moze nawet do tej samej pani doktor:-). A nie masz moze jakos w najblizszym czasie wizyty u pediatry????????? Bo moze po wizycie jakis spacerek i ploteczki????????????? Mój tez przez dłuzszy czas butli nie chciał a potem ktoregos razu załapał, my uzywamy TT i bardzo dobrze nam idzie. A wogole to juz zaczełam dawac do sprobowania warzywka:happy: A twoja malutka juz je cos innego? czy narazie tylko cycol?
 
Jutro Śmigamy na szczepienie ;-) Chodzimy do dr. Tyniec-polecam :-) Z tego co pamiętam tam przyjmuje też dr.Gouda też całkiem w porządku. Moja miała Lovi, Avent,TT,zwykłego Canpol i nic z tego:dry: Ostatnio wprowadzałam jej gluten,ale od 2 dni kupy nie robiła to sobie na wszelki wypadek dałam spokój- a tak to nic jeszcze nie dawałam ;-) Jutro się na szczepieniu dopytam ;-) Od czego zaczynałaś warzywko czy owoc? A może kleik albo kaszka?
 
reklama
My tez do dr. Tyniec chodzimy:-)A na którą masz wizytę?????? Moze bede spacerowac o ile nie bedzie -15 na termometrze:-D

Pierwsze do sprobowania dałam jabłuszko ze słoiczka ale potem do wieczora często ulewał takim zważonym mlekiem, następnego dnia to samo wiec to napewno wina jabłuszka, juz nie dajemy. Moze jeszcze nie umie takiego kwasu strawic???? Potem ziemniak z dynią, marcheweczka a wczoraj mu dałam mojej roboty jedzonko i to najlepiej mu smakowało:happy:A co z glutenem podawałas? Myslisz ze to od tego był problem z kupką?
 
Do góry