reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

reklama
Marzena ale zdolna bestia z Ciebie:) Ty powinnaś szyć i wystawiać na allegro do sprzedaży :) Pościelinka super:)
 
marzena - masz talent normalnie :) Piękna pościel, myślałam ze tylko kołderkę szyjesz a tu widzę cały zestaw, naprawdę jestem pod wrażeniem. Ja kiedyś uszyłam wielbłąda na zetpety i miał każdą nogę w inną stronę wykręconą a w szyi nie miał dosyć nadzienia i mu zwisała. I to tyle jeśli chodzi o moje zdolności krawieckie :-D
 
styna, taką pościel też bym chciała. Śliczna jest.
mandrzejczuk, uwielbiam paseczki, a dla chłopca są idealne.
jaipur, Ty chyba najbardziej przygotowana, bo nawet w leżaczku już ktoś się kołysze i ta torba spakowana.
żelka, ja mam jeden ochraniacz po Mateuszu jeszcze i kilka pościelek też po Matim tj poszwa na kołderke i na poduszkę. Mam dwa prześcieradła, dokupię jeszcze jedną i jedną pościel ale to tylko na kołderkę i poduszkę. Ja miałam bardzo płaską poduszkę i będę ją miała, będę czuła się bezpieczniej jak główkę dziecko będzie miało ciut wyżej.
Marzena, masz się czym chwalić. Taki talent, a jaka satysfakcja z własnoręcznej pościelki. Brawo.
salsera, mojego wielbłąda też sobie inaczej nie wyobrażam.

Tak się rozszalałyście z tymi kącikami że ja chyba jutro Wstawię kącik synka, bo dla córci (chyba nie zapeszę jak tak napiszę) jeszcze nic nie mam.
 
Mandrzejczuk- śliczna pościel piękny misiu czeka hmm Oskarek na pewno będzie zadowolony
Jaipur - super pokoik typowo dla dzieciaczka cały , tylko pozazdrościć ale tak zdrowo :tak:
Marzena-no no no talent jest jak nic :tak: super wyszło :-)
 
Mandrzejczuk, Jaipur przesłodkie już się nie mogę doczekać aby zobaczyć zdjęcia z dzidziusiami.
Marzena dobra jesteś ta pościel jest śliczna gdybym tylko umiała szyć.

Ja muszę się przyznać że to nie komplet tylko kupiłam ochraniacz bo akurat wpadł mi w oko a że był w promocji to wzięłam i potem przez miesiąc szukałam na ebay jakiejś pościeli pasującej do tego no a poszewkę na poduszę wciąż szukam, ale nie śpieszy mi się bo mała i tak na płasko na początku będzie spała.
 
reklama
Do góry