reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

Styna, mandrzejczuk super posciele.

Jaipur pokoik bardzo ladny i super zaplanowany. Torba calkiem nieduza, moja chyba raz wieksza, ale tu takie wymagania.
Twojemu malenstwu bedzie bardzo milo w takim przytulnym miejscu...
 
reklama
sylwia -tak , osiołek ma regulację głośności- rzeczywiście na pełną moc to nieźle daje,ale tak na 1/3 w miarę cicho.
Co do koloru to wina oświetlenia- pościel jest w jasnym fiołku, tak samo jak ściany.
Co do torby to udało mi się zmieścić w taką treningową, z tym ,że nie brałam podkładów ani pieluszek- w szpitalu nie kazali.
 
Kamcia ,nie wiem- musiałabym sprawdzić na aukcji co kupiłam:-D

edit:Sprawdziłam- to moskitiera:tak:
 
Ostatnia edycja:
Mandrzejczuk piękny kącik dla Oskarka....
Jaipur piękny pokoik i te mebelki cudo... sama bym takie chciała ale na razie Oskar będzie z nami w sypialni więc nic takiego nie kupujemy, aż mi szkoda...
 
Oj dziewczyny widzę, że się rozpędzacie :D

Jaipur, Mandrzejczuk - słodkie pościelki i kąciki.

A u mnie kącik jeszcze zagracony ale dzisiaj złożyłam łóżeczko. I założyłam na próbę pościelkę (mojej produkcji więc proszę o wyrozumiałość) przed praniem.
A tu efekt. Aż się uśmiecham jak to widzę mimo, że łóżeczko stoi na środku pokoju jeszcze :)

Zdjęcie0493.jpgZdjęcie0492.jpg
 
reklama
Do góry