reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

reklama
Dziękuje Wam. Teraz w czasie remontu fotka bez dywanika. Ja też nie lubię piętrowych ale to łóżko ma metr wysokości i szafkę na ubrania, a za szafka pojemniki z zabawkami są i biurko, które można wysunąć ale też nie trzeba, wtedy są półeczki. Mamy małe mieszkanie, więc dużo takich rozwiązań potrzebujemy.
 
Kocie mamy, myślicie, że moskitiera (baldachim moskitiera) będzie w stanie zniechęcić futrzaka do wskakiwania do łóżeczka? Tak sobie narazie wymyśliłam.
 
Kocie mamy, myślicie, że moskitiera (baldachim moskitiera) będzie w stanie zniechęcić futrzaka do wskakiwania do łóżeczka? Tak sobie narazie wymyśliłam.

marzena ja miałam baldaqchim przy kołysce bo do łózeczka turystycznego się nie dało domontować..
i pwoiem Ci że mój kot strasznie lubił własnie do baldachimu skakać..
znaczy nie do kołyski...
tylko ciągle bawił się przy podłodze końcówkami tej"firanki" co mnie denerwowało bo rzucał się jak na jakąś zabawkę:-p

a do łózeczka ogólnie nie wskakiwał.. może wskoczył z 3 razy ale jak małej w nim nie było.. jak była i się rusząła to się bał... a tak to wskoczył te kilka razy zeby się położyć spać:-D
 
marzena czy zniechęci? hmmm raczej wyobrażam sobie to tak jak napisała kamcia czyli może bawić się końcówkami :) raczej mam nadzieję, że uchroni pościel i malucha przed sierścią, dlatego jest to pozycja obowiązkowa :)
 
Moja kotunia jak dotąd kompletnie nie interesuje się firankami. A ma trochę koło siebie. Moja moskitiera nie ma luzem troczków tylko właśnie jest to firanka. Może jakoś się uda. Bo przez samą firankę nie przeskoczy mi do dziecka.
 
A moze na kotke podziala jakas piszczaca zabawka? Za kazdym razem jak ktka bedzie z ciekawosci zagladala to postraszyc ja taka piszczalka i moze sie przestraszy i przestanie tam zagladac, no chyba ze kotka jest charakterna i ze zlosci bedzie jeszcze bardziej atakowac...nie doradze za bardzo, jedynie w przypadku psa moge cos podpowiedziec, ale z kotami to ja doczynienia nie mam. Mojemu psiakowi to trzeba dac powachac, on sobie zobaczy ewentualnie polize lapke i pojdzie w swoje miejsce, a jak kolezanka ciagle go odganiala to nie dawal spokoju poki malej nie powachal.
 
Marzenka myślę jak Kamcia że ten baldachim będzie bardziej zabawką mój kot jak narazie dzisiaj pierwszy raz wskoczył do łóżeczka aby się wyspać ale go odrazu pogoniłam i myślę że prędko nie spróbuje a jak tak to mam ochraniacz na łóżeczko przeciw kotom to założę.

A to już praktyczni ukończony końcik Nadii tylko jeszcze naklejek na ścianach nie ma
SDC15790.jpg wersja za dnia
DSC02159.jpg wersja nocna
 
reklama
Do góry