reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

Styna posciel naparwde sliczna, swietne sa te motylki
u mnie kurka 3 sklepy na krzyz z dzieciecymi artykulami i w kazdym to samo ale jakie ceny :szok: komplet poscieli 3-czesc. (ochraniacz i poszewka na poduszke i kolderke) w zwykla kratke 150zl! A w innym sklepie zestaw 5-czesc. 338zl poje*** ich chyba, zeby to jakas kurka satyna byla albo jedwab to ja rozumiem ale zwykla bawelna w wyblakle wzorki?
 
reklama
mandrzejczuk - ceny masakryczne... Jednak allegro i zakupy przez neta rządzą bo nie wyobrażam sobie wydać tyle kasy na pościel.
 
dokladnie dziewczyny, ja tak samo wszystko praktycznie kupuje przez neta bo zwyczajnie taniej, narazie jeszcze sie nie nacielam, wszystko tak jak chcialam:-) zobaczymy co bedzie z wózkiem i lozeczkiem:-)
 
A oto i kacik mojego Synka jeszcze nie wykonczony ale co tam. Posciel w rzeczywistosci rozni sie kolorem niz na zdjeciu a to dlatego, ze na aukcji nie bylo widac zoltych paskow, wygladaly one jak biale, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, bo ja mam w sypialni na zolto-zielono wiec pasuje jak ulal :tak: tylko przescieradlo jest tak jakby na gruby materac, a ja mam taki cienki...ale od czego ma sie maszyne do szycia



Uploaded with ImageShack.us

no i chyba zrezygnuje z baldachimu, bo posciel pasiasta, sciana kwiecista i jeszcze jak pojdzie przewijak na lozeczko to bedzie to wszystko zagracone :baffled:
 
udało mi się pstryknąć fotkę, zamiast kinkietu jeszcze na ścianie przewód:-D
fotka 3 z torbą do szpitala przy łóżeczku:-D
 

Załączniki

  • DSC00482.jpg
    DSC00482.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 130
  • DSC00484.jpg
    DSC00484.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 124
  • DSC00485.jpg
    DSC00485.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 132
Ostatnia edycja:
mandrzejczuk sliczna posciel, no i widze ze misio juz czeka na lokatora :-)
jaipur sliczny pokoik, ale nie wiem czy to wina padajacego swiatla czy posciel jest rozowa?:confused: oo i mam pytanie co do tego osiolka w lozeczku - to jest ten z bijacym serduszkiem? czy mozna w nim regulowac glosnosc? bo gdzies mi sie o uszy obilo ze dosyc glosne to pikanie jest :-)
 
reklama
też się zastanawiam nad paseczkami i kurcze jakoś tak pasują do chłopaka :)
Tak naprawde dziewczynki chciałabym was prosić o radę, czy ta pościel jest naprawdę niezbędna?? Nie mówię o walorach estetycznych, bo to i owszem pokoik odrazu nabiera takiego dziecięcego klimatu, ale o kwestie praktyczną. Noworodek generalnie powinien spac na plasko - więc poduszka odpada, w maju generalnie bedzie juz cieplo - więc grubszy kocyk spokojnie zastąpi kołderkę - ewentualnie śpiworek + kocyk. Baldachim może robić za moskitiere, ale raczej ma za zadanie łechtać nasze estetyczne oko, no osłonka na szczebelki się przyda to i owszem.
Reszta to po prostu dodatkowe gadżety, które jak są to dobrze a jak nie am to nikt nie płacze :p
Bo właśnie sie tak zastanawiam czy po tych mega wydatkach, warto szarpać się jeszcze te dodatkowe 300+ zł za super komplet z bajerami - czy poczekać na okres jesienny, gdzie może faktycznie ta pościel będzie bardziej używana?
 
Do góry