reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

Kamcia jeszcze kilka miesięcy temu powiedziałabym "bleeeeeee różowy" ale ciąża i świadomość że będę miała córkę zmieniła moje poglądy może całego pokoju na różowo bym nie zrobiła ale takie właśnie dodatki są świetne, bardzo fajne łóżeczko.

Ja dzisiaj zrobiłam próbę generalną pościeli i odrazu fotki cyknęłam:-)
DSC02138.jpg
Oczywiście kącik jeszcze nie gotowy dojdą jeszcze naklejki Kubusia i takie drobiazgi.
 
reklama
styna ja zanim zaszłam w ciąże tez móiłam na różowy ble... i ze to jakiś landrynowy..
a teraz nawet sie przyzwyczaiłam hehe
i mi się podoba;-)
przy okazji super pościel:-)

to więc jak móicie że super łózeczko to napewno już zamówię .. i będzxie git

dziękuję za pomoc i opinie:-)
 
reklama
styna, uroczy komplecik:)
mi róż nie przeszkadza, u kogoś:) u siebie jeszcze nie testowałam- oprócz tej ciemnej chusty którą gdzieś już wklejałam.No ale co ja mam testować, jak chłopa mam:-D
 
Do góry