reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

u mnie przez poltora mc dzidzia bedzie spala z nami w sypialni, i w sumie to rozlozymy tylko lozeczko i tyle. pozniej w lipcu czeka nas przeprowadzka i tam w pokoiku dzieciecym wyzyje sie artystycznie :tak::-D narazie planuje pokoj w muminki lub kubusia puchatka, ale zobaczymy jak to bedzie. moze jak urodzi sie dziewczynka to bardziej podpasuje mi pokoj wrozkowy :-)
 
reklama
No my także mieliśmy w planach remon, nawet całego mieszkania ale ostanio spędziłam tydzień u rodziców, żeby zmienić nieco otoczenie i już wiem że remont to melodia przyszłości. Ciezko wytrzymać z wielkim brzuchem na nieswoim łóżku;) a gipsowanie i malowanie mogłoby zaszkodzić maleństwu, nawet w brzuszku. Więc...remont poczeka. Teraz tylko ustawimy łóżeczko i małą komodę na ubranka dla niuni. Zresztą przez pierwsze pare miesięcy nie będzie jej nic więcej potrzebne oprócz nas dwojga :)
 
u nas tez nawet przez roczek bedzie z nami w sypialni, bo drugi pokoik mam przeznaczony na swoj mini salon kosmetyczny, z ktorego nie moge zrezygnowac, ale z czasem chce postawic scianke dzialowa albo tlyko parawanik i zrobic malemu kacik z polowy pokoiku,a ze jest dosyc spory to da rade :-D a za rok-dwa chce otowrzyc wlasna dzialalnosc, wiec jak sie przeniose do lokalu to maly bedzie mial wtedy swoje mini krolestwo
 
A ja dalej przed przeprowadzką... Coraz bliżej do tachania kartonów... oczywiście ja będę tylko palcem pokazywać. Dziś zapakowałam kolejne wory z ciuchami - i tak ich nie nosze, została mi tylko mała szafeczka z ciążówkami i bielizną. Zmachałam sie przy tym trochę. Nasz bobas będzie spał z nami w nowej sypialni. Dla niego pokoik miał powstać dopiero za pół roku jakbyśmy kase nazbierali (dalej stałby w stanie, że tak powiem deweloperskim), ale przyszły dziadziuś zrobił nam prezent i postawił nam farbę i panele do pokoiku więc akcja remontowa ruszyła. ściany już pomalowane kolor słoneczny i koniczynka, a panele się położą pewnie w ciągu tygodnia. Mimo, że Tymek i tak od razu w nim nie zamieszka to i tak już mi sie ten syf budowlany nie będzie nosił po chałupie, bo sam beton strasznie sie kurzy... W kuchni jeszcze mebli nie ma, moi mali majsterkowicze próbują coś wystrugac jak najmniejszym kosztem, więc w weekend będzie się działo, żeby w kwietniu móc już tyłeczek tam wtrynić...
 
Juppi w końcu przyjechały materiały na kuchnię, powstanie szafka zlewozmywakowa :) a potem jeszcze blat na kuchenkę indukcyjną i można grajdoły układać...
 
dziewczyny mam pytanko..
bo widziałyście pokoik jaki mam dla dziewczynek..
znalzałam dla Vi super łózko!!
do tej pory spała na zwykłym
a chciałam żeby pasowało do pokoju..
powiedzcie mi czy jak kupię kolor"różowy miś" to będzie pasował nawet gdy ewentualnie zmienie kolor pokoju na pomarańczowy w przyszłości;-)
Łóżko Junior + BABY BOO 180x90cm materac Gratis!!! (1518905183) - Aukcje internetowe Allegro
jak zamówię łózeczko
to dokupię jeszcze komody do pokoju ale te chyba bęą białe bo nie chce dawac żadnych kolorów żeby nie było zbyt pstrokato...:-p
 
Mnie sie wydaje, ze bedzie pasowac, bo to taki delikatny pastelowy roz, a jak dasz posciel pomaranczowa i jakies dodatki to jasne, ze bedzie pasowac. Wogole to swietne lozeczko
 
kamcia bardzo fajne, dziewczyńskie łóżeczko, a różówy kolor pasuje do wielu innych. nawet do zielonego :)
 
to zamawiam to rózowe.. w sumie racja zawsze można znaleźć później pościel z takimi łączeniami kolorków że będzie pasowało :tak:
a innego łóżka i tak nie znalazłam..
super za niedługo pokój dziewczynek będzie w pełni gotowy:-)
 
reklama
Do góry