reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

reklama
Jolek, Kamcia ma niestety rację już od 36 tygodnia maluchy się rodzą, a dla niktórych z nas to już lada chwila:-) Nasza Kamcia wg om zaczęła już 34 tydzień ciąży :tak:
Adeczko śliczny kącik dla maleństwa, u nas taki kosz się super sprawdził:-)
 
chciałabym mieć jeszcze tylko 3 tygodnie do porodu - oczywiście wypluwam,bo to nie byłby jeszcze 37 tydzień, ale gdyby mial być to fajnie by było... :)
 
no nie, jeszcze firanek mi nie uszyli do pokoju juniora:-D ubranka są jeszcze z metkami,nieuprane itp
za tydzień będzie finał remontu, więc ja się nie wybieram nigdzie za 3 tygodnie.Może za 7t. to pomyślę.. ale nie tak zaraz:-p
Komu się spieszy proszę bardzo, pokibicuje:-D
 
Ja wam powiem tyle ze Kamcia to ma racje. Moja Maja urodzila sie wlasnie w 36 tygodniu czyli tak jakby Lenka sie miala urodzic za 3 tygodnie. Nie wszystko mialam gotowe wiec potem moj maz gonil po sklepach i kupowal i prawde powiedziawszy nie wszystko do konca bylo takie, jak sobie wymarzylam. Teraz wiec wole byc gotowa nawet gdyby to mialo sobie postac jeszcze dluzej niz 3 tygodnie :)
 
no nie, jeszcze firanek mi nie uszyli do pokoju juniora:-D ubranka są jeszcze z metkami,nieuprane itp
za tydzień będzie finał remontu, więc ja się nie wybieram nigdzie za 3 tygodnie.Może za 7t. to pomyślę.. ale nie tak zaraz:-p
Komu się spieszy proszę bardzo, pokibicuje:-D
\

popieram, popieram moge kibicować, ale sama też się jeszcze nie wybieram ... !!! Łóżeczka nie posiadam, meble do pokoiku dopiero co skręcone, niedawno malowane ściany ... Ciuchy nie poprane ... aj tam :eek: Jakby co chętnie odstąpię swoją kolejkę, bo jak zwykle się nie wyrabiam :laugh2: ( a tu wg Usg to 34 )
 
ja pierdziele to moze ja juz te ciuchy popiore i zaczne pakowac torbe, co prawda nie wybieram sie nigdzie wczesniej ale przy moim intensywnym trybie zycia to kto to wie...
 
To ja i tak chyba jestem do tyłu bo malowanie dopiero w drugiej połowie kwietnia będzie. Ale mam nadzieję ze szybko się wywietrzy a wcześniej nie możemy tego robić. No i dopiero w kwietniu zamawiamy łóżeczko, wózek i takie tam. Termin mam na koniec maja więc ten miesiąc wcześniej muszę mieć wszystko gotowe bo nigdy nie wiadomo. Sama urodziłam się w 35tc i mama mi opowiadała jak latali za wózkiem bo mieli coś na oku ale czekali na sprowadzenie - nie było tak jak dzisiaj przecież ze idzie się do sklepu i tam do wyboru do koloru. A tu nagle trzeba było mieć wszystko na już.
 
reklama
salsera, nie jesteś sama. Mi okna przywiozą 29-30 marca i dopiero potem malarze wchodzą, a robimy całe mieszkanie, łącznie z oknem w łazience. Nie wiem jak dam radę. Wózek już wybrany, ale koleżanka od której go kupuję mieszka w poznaniu, więc go mąż może odebrać nawet po porodzie jak przyjadą mnie odwiedzić. Łóżeczko też skręcą sami jak będę w szpitalu, tylko pościelki przygotuję. Na dzień dzisiejszy tak sobie to wyobrażam, ale pokupione chciałabym mieć juz wszystko i poprane w szafie.
 
Do góry