reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

Yolanta, na szybko znalazlam takie cos:
DREWNIANE PUDEŁKO PAŁNE ZABAWY - TOY BOX (2754763848) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ale wczesniej szukalam to bylo tez duzo innych, prostszych i tanszych. mialam nawet w obserwowanych na allegro ale mi juz zniknely. jak znajde jeszcze tamte to wrzuce

no wlasnie - sorter, tego slowa mi brakowalo :) te co wrzucila suse bardzo fajne. ogolnie z tej firmy bardzo mi sie klocki podobaja

http://allegro.pl/eichhorn-edukacyjna-kostka-sorter-ksztalty-13-el-i2780270095.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja ma z Fisher Prica też ten pchacz i książeczki rymowanki niby też za mała na pcchacz poczeka ,a książeczki uwielbia :-):tak::-D ,a czy teraz coś ekstra pod choinkę będzie raczej nie bo przecież ona i tak by nie rozumiała za rok to już co innego:tak:
 
suse ale u mnie jest całkiem inna sytuacja po prostu nie będe mieć i jest to bardziej niż pewne!! i to nie chodzi o moje chce czy nie chce...


yolanta mi te 1 się podobaja super !!


Martusia misio świetny oglądałam go ostatnio w sklepie.
 
Pieszczoszka sliczny ten fotelik :))
Yolanta ja mialam ten garnuszek jak Oskar byl maly i byla to jedna z jego ulubionych zabawek i mysle, ze to dobry pomysl na poczatek, bo takie dzieciaczki nie predko zalapia ktory ksztalt do ktorego otworu wiec on na poczatek wrzucal gora lub naciskal nosek i mu gralo i on to uwiebial
Suse wszystko ok z Twoim synkiem moj tez pozno zalapal zeby SAMEMU bez problemu dopasowac ksztalt do otworu a kazdy juz mowil ze jak ich dzieci mialy po pare miesiecy to potrafily to zrobic taa chyba przy pomocy rodzicow :)

A jesli chodzi o drewniane zabawki, nie wiem co w sobie maja ale Oskar je poprostu uwielbia, mam znajoma, ktora szaleje na ich punkcie i na 2 urodziny kupili dla Oskara takie pociag z torami wsyztsko zdrewna a na 3 pudlo klockow drewnianych i niczym nie bawi sie tak dlugo jak tym, wszystkie te plastikowe zabawki sa atrakcyjne na chwile ale jak sie czyms zajmie na dluugi czas to wlasnie czyms takim prostym, co wymaga wyobrazni :))
 
reklama
Zabawki Eichhorna (po polsku "wiewiora" ;-)) ogladalam dzis w sklepie i odlozylam na polke, bo nie maja zadnego certyfikatu bezpieczenstwa :no: Za to na mojego marudzacego dzis na zakupach dzieciach podzialala... pacynka (firmy Sternetaller, jakby ktos pytal) Alez on sie zasmiewal do niej! Nie kupilismy jej, bo cena zbojnicka :baffled:

Drewniane pociagi z torami i wiaduktem/tunelem tanio mozna kupic w Ikei, wygladaja na zywo przyzwoicie, ogladalismy :tak:

Glownym celem naszej dzisiejszej ekspady byly foteliki. Ja nie wiem, co te pacany producenty wymyslily ale niech ich... ges kopnie (albo lepiej jakis wiekszy zwierz) Dziec jest gotow przesiasc sie do wiekszego fotelika dopiero przy wzroscie (wg. sprzedawczyni) 74-80 cm, czyli kiedy juz dawno wyrosnie z pierwszego fotelika :wściekła/y: Dla Olivera najwiekszy na rynku fotelik 0-12kg robi sie przyciasny a w najmniejszym 9-36kg plywa (choc wazy wlasnie 9kg). Gdzie tu sens i logika? :wściekła/y:
 
Do góry