reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

Ollena u mnie ta sama zmiana z Kubusia na Auta...jakie te dzieci podobne sa...Moj narazie ma tylko 3 autka ,naklejke na drzwiach i obrazek i tyle...Podejzewam ze po swietach kolekcja sie powiekszy...moze o jego wymazony model zmieniajacy kolor pod wplywem cieplej wody...
Moje dziecie nic innego na you tube nie oglada jak tylko carsy i wszystko co o nich tam jest...ja jak bylam w jego wieku to sie technika nie interesowalam a on ma juz mojego Ipada w malym palcu.
 
reklama
Jak znajdziecie papier toaletowy z wizerunkiem Myszki Miki to dajcie znać - taki z HK widzialam - 4 rolki za jedyne 9,99 - tu jest ta komercja wlasnie;))

Te zygzaki czy Cars - do mnie nie przemawiają, ale ja stara jestem i sie nie znam(33l, żebyście nie musiały po portalach szukać;) i lubie np. Kubusia Puchatka albo Gumisie - ale mlodemu pościel w auta kupiłam - musiałam kupic cos na szybko do babci, a w Carrefourze mieli tylko te auta i księżniczki - wybór aut uznaje więc za całkiem zasadny;)
 
Ja jestem mamą chłopca i mi nie przeszkadzają ani Autka ani HK ani inne bajkowe stworki, każdy kupuje co chce i nie uważam (Kugela) że ktoś mi narzuca kupowanie czegoś, jestem na tyle rozgarnięta:-p:laugh2: że sama decyduję o tym co kupię i co mi się podoba:tak: każdy ma swój gust a o gustach się nie dyskutuje;-)
 
Flaurka ja tez kocham Kubusia i Gumisie i o ile Kubusia czas czesciowo przeszedl tak Gumisi nie ma nigdzie i niczego z nimi zwiazanego...ubolewam;)
Autka sa bezpieczne, nie grozne, nie straszne i bardzo ladne wiec nie oponuje przed kupowaniem.
Za to nie puszczam dziecku Batmana, Supermana i Spidermana a jego rowiesnicy maja to w jednym palcu i mnostwo ubran i zabawek z tym zwiazanych. Brzydkie, straszne i niczego nie wnoszace.
Zapomniaalam napisac, ze Patryk ma mnostwo bluzek letnich i z dlugim rekawem z Cars, teraz namawia mnie na Crocsy z Zygzakiem. Oponuje tylko dlatego, ze Crocsy z Zygzakiem sa czerwone a on w tym roku latem mial czerwone Crocsy z Mickey Mouse a wolalabym troche odmiany;) No ale uwielbiam ta radosc :-))
 
Bardzo ladny ten fotelik...czytalas o nim jakies opinie...wyglad w tym przypadku to drugorzedna sprawa...bezpieczenstwo przedewszystkim!
Pieszczoszka zycze ci drugiego dziecka w postaci dziewczynki bo z chlopem bedziesz musiala wszystko na nowo kupowac...Nawet jesli mialoby to nastapic za pare lat...rzeczy dka dzirci sie na szczescie nie starzeja az tak szybko...Moja Lulka oblatuje wiekszosc rzeczy po Colinie a jemu staramy sie kupowac takie lepsze aby na dwoje starczylo bo teraz nawet niema czasu szlajac sie po sklepach...!
 
reklama
Do góry