reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

Kugela czekalam na twoja reakcje...kochana ty moja buntowniczko :0)
Moj synek od kilku miesiecy jest fanem carsow i nijak go od tego odwiesc...sam gdzies uwidzial w jakiejs reklamie owe auta i juz sprzedany...Wczoraj dostal odemnie francesco paldegumi i z lzami w oczach lecial do taty aby sie pochwalic lupem...Ja tez nie narzucam nikomu mojego gustu ale ciesze sie ze wybral samochody a nie lale np. ;)
 
reklama
A ja tam rozumiem mamy dziewczynek, przy Oskarze uwielbialam kupowac wszystkie meskie rzeczy, a przy malym juz mi to nie sprawdzalo takiej radosci i po tej dwojce marze teraz, zeby kupowac sliczne sukieneczki, spineczki, kokardki i wcale nie musza byc rozowe, czy z HK, ale prawda jest taka, ze tego jest na rynku najwiecej, wiec trudno to ominac zupelnie, jesli kupuje sie w sieciowkach, a z wiekszym dzieckiem to juz calkiem, Oskar juz wie co lubi i jak widze jaka sprawia mu radosc posciel, czy koszulka z Zygzakiem nie widze powodu kupowac mu z misiem tylko dlatego, ze ja sama nie lubie Zygzaka ;)
 
Dziewczyny ma któraś link do piankowej maty, którą As wrzucała? Jakoś nie mogę go znaleźć a chciałabym się przyjrzeć bo obleciałam już 4 tesca w Łodzi i nigdzie nie ma tych puzzli. Zostało mi jeszcze jedno ale w drugim końcu miasta i zupełnie nie po drodze gdziekolwiek.
 
De gustibus est non disputandum. Nie popadajmy w paranoje dziewczyny :-D Wyrazilam tylko swoje zdanie na temach natrectwa tych dwoch motywow (nawet nie ich samych) i powiazanej z nimi socjotechniki.

Pieszczoszka - ja jako dziecko nie bylam zadna fanka. Dopiero jako nastolatka - Metallici :-p Jako dziecko lubilam Czeterch pancernych i pszczolke Maje (taka stara jestem ;-)) ale nie otaczalam ich kultem i nie chcialam, zeby tankistami i pszczolka bylo wszystko opstrzone - wtedy by mi sie pewnie znudzilo :-p
 
Podobnie jak Azula i Pieszczoszka nie wiem o co chodzi z zamieszaniem wokół biednego kota ;-) Nawet nie wiem o co konkretnie z nim chodzi? Czy to jakaś bajka? Czy coś innego? Owszem, widzę w sklepach dość dużo ubranek z HK, ale nie czuję, żeby mi to ktoś mocno narzucał (Kugela ;-)) Może dlatego, że obok jest cała masa ubranek bez lub z innym bohaterem? I wcale nie muszę kupować HK. Mam kilka ubranek z tym zwierzem :-) (głównie prezenty od rodzinki) i tez jestem zadowolona z jakości (Pieszczoszka:-) Mam tez takie czerwone body jak Ty, z biedronki ;-)).
 
reklama
Patryk jak synek Suse uwielbia Cars. Od roku na pewno, moze dluzej. Wole ta bajke od HK bo ta druga poprostu jest pusta ale o gustach sie nie dyskutuje, jak Mia polubi to bedzie dostawala;)
Patryk ma mnostwo autek z Cars, duzych i malych, posciel, puzzle nie jedne, nawet podkladke pod talerz i oczywiscie bajki do czytania ktore chce zawsze! Pytany o to co chce dostac zawsze odpowiada, ze bajke do czytania z Autek.
KIedys byl Kubus, teraz dojrzal do Autek :-)
 
Do góry