reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
Ja swojego łóżeczka jeszcze nie zamówiłam - czekamy do 10 na przypływ kaski ;-) a jeśli chodzi o rozłożenie - to pewnie na początku kwietnia je skręcimy, żeby zdążyło wywietrzeć (wiem, jak długo wietrzały nasze nowe meble w sypialni:baffled:).

Który rożek jest lepszy? Usztywniany czy miękki? Bo ja chciałam kupić miękki i teraz nie wiem....:confused::confused:
 
Co do rożków to mam i usztywniany i miękki.Ale jak chcesz kupić tylko jeden to chyba usztywniany .Usztywnienie jest wyciągane i wtedy masz miękki.Miękki to i z kocyka zrobić się da.Zresztą nie wiem bo jak maj ciepły będzie to i z rożków nie będziemy korzystały .
 
Ja mialam sztywny ale od razu wyciagnelam to usztywnieje.
Teraz to chyba jak najcienszy, chociaz mysle ze tylko w szpitalu nam sie przydadza... nie wiem czy w ogole jest sens kupowac. Chyba bym nie kupowala gdybym nie miala.

Kolyske juz mam zlozona, kupilismy juz taka, tylko nogi trzeba bylo dokrecic. Mm dokrecil i czeka juz sobie, nie bylo sensu rozkrecac.
 
Ollena pytałam dlatego czy nie wysusza pupy bo ja wlasnie jestem kosmetyczka i wiem ze ma działanie wysuszajace bo ma cynk w skladzie i przy dłuższym stosowaniu ten skladnik moze powodowac podraznienie skory. Sama sie zastanawiam co zakupic i mysle nad linomagiem, bo on bardziej nawilza lub krem penaten do codziennego stosowania. Linomag w masci lub kremie kosztuje jakies 7zl.
Pieszczoszka ja proponuje skrecic łóżeczko i sprawdzic czy jest kompletne, czy posiada wszystkie sruby i wkrety bo czytałam wiele opini przy łóżeczkach ze brakowalo elementow. Przy okazji zwietrzeje troche i nie bedzie czuc nowoscia. A kolor posieli to rzeczywiscie typowy buraczek bo u nich na aukcji bardziej bordowy był kolor. Ale idealnie pasuje do Twoich scian w pokoju. Nam na szkole rodzenia mowili ze lepiej zakupic rozek miekki bo bardziej idzie otulic dziecko a przy sztywnym juz tak sie nie dopasuje do cialka. A niemowlak lubi jak jest ciasno i cieplo.
 
Ostatnia edycja:
Moja siostra sudokrem odradzała. Mówi, że tragedia. I właśnie linomag polecała. Więc co matka to opinia:) najlepiej jak sama sprawdzisz:)
 
Ja napewno kupie linomag :tak: bo tez duzo osób mi go polecało :tak: ale tak jak piszesz paulinka ile matek tyle opinii i dopiero jak cos wyprobujemy na dzidzi to bedziemy wiedziec czy dziala czy nie;-)
 
reklama
Kazdemu co innego pasuje , dobrze ze na rynku jest tyle produktów bo kazdy cos znajdzie dla siebie :-) od wyboru do koloru. :-) Ollenka a jak masz wypróbowane to stosuj, ja zapewne tez kupie kilka kosmetyków i bede testowac, ktory lepszy. No chyba ze Malutka bedzie alergikiem to wtedy pewnie wszystko hipoalergiczne czyli oliatum, oilan albo ballneum :D
 
Do góry