reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

ja kupilam xl i dobrze w sumie zrobilam bo jak ja kupywalam wisiala na mnie a teraz tak sie opina na brzucholu:D
Co do bucikow to bede je czasem ubierac bo slodko wyglada taki niemowlaczek ;)
 
reklama
Stokrotka ja Sudocrem stosowalam po kazdej kupie i umyciu chusteczkami, teraz tez tak zamierzam, zadnego innego kremu do pupy nie mialam. Zreszta lepiej przeciwdzialac odparzeniom niz czekac az sie pojawia;)
Co do koszul to nie znam sie.

fiore takie buty dla niechoda czesto sie przydaja, wiosna czy jesienia a nawet zima kozaczki. Ubieram jeansy i adidasy czy inne buty bo nie zawsze przeciez przykrywa sie kocem.
 
Ollena a pupcia nie byla wysuszona po sudokremie? wiem ze to jest fajna masc ale ma w sobie srodek ktory wysusza i wydaje mi sie ze pupa moze byc przez to zarumieniona
 
Ala i As ŻYRAFKA łóżeczko szuflada materac posciel (2160199752) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. właśnie doszedł do mnie ten zestaw.. łóżeczka jeszcze nie składam bo za wcześnie na to,wiec go jeszcze nie ocenie czy fajne czy nie. ale co do pościeli(zamówiłam buraczkowa) jest dużo jaśniejsza niż na zdjęciach ;/ rożek jest taki miękki jakiś bez wyrazu a na zdjęciu wygląda taki piękny sztywny.. sama nie wiem co myśleć . . . Może jak jak już łóżeczko złożę i ta pościel cala dam będzie to wyglądać lepiej....
 
za te pieniadze spodziewałam sie czegos duzo lepszego... material miękki w dotyku , ale sugerowałam sie zdjęciami ktore widziałam na aukcji a w rzeczywistości wyglada to calkiem inaczej.

jak juz bede skladac lozeczko i ta posciel cala dam do tego lozeczka i baldachim to wtedy wkleje zdjecie i zobaczymy jak to bedzie wygladac.. bo puki co chyba za wczesnie na skladanie lozeczka
 
u nas większość zakupów już poczyniona :) ubranka już są chyba wszystkie, jest łóżeczko i materac, leżaczek, karuzelka do łóżeczka, przewijak, rożek, kocyki, teraz czekam na mega przesyłkę z pieluchami tetrowymi, flanelowymi, kosmetykami dla maluszka, gazikami itp a także z artykułami higienicznymi dla mnie po porodzie typu podkłady itp Zostanie jeszcze pościel i wypełnienie, no i największy zakup - wózek, już wybrany ale jeszcze niekupiony ;)
Co do pielęgnacji pupy malucha, to planuję smarować ją kremem bambino, a na noc też bambino tyle że z tlenkiem cynku, raz na jakiś czas zasypka, a sudocrem w razie zaczerwienienia, tak mi radzono
 
No to mnie Pieszczoszka zaniepokoiłaś bo sama chciałam od nich pościel zamówić i teraz nie wiem. Ale mam jeszcze chwilę żeby podjąć decyzję.
 
reklama
kurcze jeszcze miesiąc czekać ze złożeniem łóżeczka ? bo w sumie wcześniej po co skladac...obejdzie kurzem i zajmuje dużo miejsca ale powstrzymać sie nie moge a tez bez sensu by bylo je zlozyc a pozniej rozkręcać?!

ahh jakos nie umiem sie cieszyc z tej przesylki.. moze za duze wymagania stawialam ...naoglądałam sie podkolorowanych zdjęć a teraz mam za swoje.

Katasza jak to wszystko dokladnie ogladne to ci powiem czy warto czy nie bo teraz to sama nie wiem.. na pewno kolor jest duzo jasniejszy niz na zdjeciu
 
Do góry