reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
A czy Wy korzystacie z Tablica.pl czy tylko Allegro? Ja wolę tablicę - jak juz coś sie znajdzie to jest tańsze, często wystawiane przez osoby, które przeraża skomplikowanie Allegro, a tu transakcja z reguły jest osobista, ale zawsze mozna w swojej okolicy znaleźć coś fajnego.

Mi sie spodobał ten przewijak, ale róż, a mam powoli alergie na róż (po córce mojego L - mała nawet jak je jogurt to musi mieć "róziowy":) no i fotelik do pokoju młodego, żeby sie mamunia nie męczyła;)

przewijak IKEA z twardą nakładką Zielona Góra • Ogłoszenia Tablica.pl

FOTEL IKEA POANG STAN IDEALNY Zielona Góra • Ogłoszenia Tablica.pl
 
ja nie biore maty pod uwage bo mam psa. I pewnie by ciagle sie kładł sam na tej macie przy dziecku... ok nie mam nic przeciwko ale akurat jak dzidzia sie urodzi bedzie miał taki okres ,że się będzie lenił i ta sierść będzie wszedzie :-D dlatego tez zdecydowalam sie na taka huśtaweczke
Kochan dziecko musisz kłaść na brzuszku i na pleckach i po to są maty ,żeby dziecko się nie nudziło.
Matę możesz również spokojnie rozłożyć na łóżku .;-):-):-)
Dziecko musi być stymulowane wzrokowo,słuchowo ,ale również i ruchowo ,a takie właśnie możliwości daje nam mata.
Mam dwie maty i zastanawiam się nad trzecią :-D:-D:-D,a jestem posiadaczką 2 wielkich psów .;-):-):-)
 
As, ale Twoje psy sa chyba szkolone i jak im powiesz, żeby Ci córki nie zalizały, to jest szansa, że posłuchają;)

Ja psów na szczęście nie mam bo mieszkam w bloku, więc podłoga będzie cała dla młodego. Z kuchni zrobiliśmy przejście do salonu, więc mnie młody będzie widział z podłogi. A poza tym... jakie gotowanie obiadu?? Halooo! Dziewczyny - od maja dieta:))))
 
Nie ja z tablicy nie korzystam bo mój M korzysta z samochodu ja jakoś prawka nie zrobiłam (bierze zlecenia byśmy jakoś przeżyli),a jakbym mu wspomniała,że jeszcze gdzieś poza biedronkę ma jechać to by mnie chyba opluł.Kupuję przez allegro bo nawet w mieście jechać autobusem to wychodzi podobnie jak z wysyłką.Raczej z zakupów jestem zadowolona.Ale osobiście to fajna sprawa ale też na miejscu może się okazać ,że zmarnowany czas i pieniądze na dojazd.Nie ma reguły.Jak ktoś ma bliziutko i lubi tak kupować to nie widzę problemów z tablicą.Jednak na tablicy brak licytacji .:-(
 
As, ale Twoje psy sa chyba szkolone i jak im powiesz, żeby Ci córki nie zalizały, to jest szansa, że posłuchają;)

Ja psów na szczęście nie mam bo mieszkam w bloku, więc podłoga będzie cała dla młodego. Z kuchni zrobiliśmy przejście do salonu, więc mnie młody będzie widział z podłogi. A poza tym... jakie gotowanie obiadu?? Halooo! Dziewczyny - od maja dieta:))))
Jasna ,aby nie zalizać na śmierć to posłuchają .
Ale nie posłuchają ,żeby nie liniały . :-D:-D:-D:-D:-D
A to jednak największy problem .
I wachlujący ogon Nila ,który jest nieodzownym jego atrybutem .
Ten pies nawet jak śpi to często ogonem w podłogę tłucze. :szok::szok::-D:-D:-D
 
My myślimy o czymś takim:
Fisher Price Huśtawka Leżaczek 3w1 P6948 (2118284282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kosztuje sporo ale powinna na trochę wystarczyć. No i na pewno nie będziemy kupować teraz a dopiero czas jakiś po narodzinach Malutkiej. Rozważam jeszcze opcję zaproponowania rodzinie że zamiast prezentu na dzień dziecka będziemy zbierać na tą huśtawkę.
Podobną huśtawkę chciałam kiedyś ,kiedyś kupić .
Znajoma kupiła
Na opakowaniu też było napisane 0-9 kg ...
I co się okazało?
Majka ważyła na 7-8 miesięcy ok 10 kg ,a potem więcej i system w hustawce zaczął przeskakiwać i nie bujał.:no::no:
Zapłaciła kupę kasy ,a mogła korzystać tylko z fotelika .;-):sorry::sorry:
 
reklama
As no właśnie podają, że huśtawka tylko do 9 kilo, natomiast sam fotelik do 18. Ja i tak na dłuższą metę to jestem zwolenniczką tradycyjnej huśtawki drewnianej wieszanej w drzwiach :-) sama się na takiej bujałam i uważam że to świetna zabawa. Ta z założenia ma służyć kilka miesięcy. Potem właśnie opcja leżaczek- bujaczek i fotelik.
No ale decyzja jeszcze nie podjęta.
 
Do góry