reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
Pieszczoska musze przyznac ze masz dobry gust:-)
jak wiesz ja mam dokladnie taki sam lezaczek i jestem w nim zakochana...
Wczoraj kupilam kilka pieluch tetrowych rozowo bialych tak do odbijania sie i ewentualnie w cieple dni do przykrycia.Sa nawet duze 70x70 i grube wiec beda sie nadawac.
 
Jeszcze bardziej ta mi sie podoba:-D Ale juz troszke za droga:confused2:
 

Załączniki

  • roz.jpg
    roz.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 21
No właśnie te piniądzary ,a raczej ich brak:confused2:Ja też czasem muszę obejść się smakiem bo nawet używane ,a wciąż nie na moją kieszeń.Tamta huśtawka (twoja)przecież też ładniutka.:-D
 
jeszcze nie moja;) licytuje dopiero ... mam nadzieje,ze wygram ją za nie wielkie pieniążki.
Mam nadzieje,że się uda. Czy korzystasz ze snajpera? Bardzo pomaga kupić na aukcjach rzeczy taniej.

ja ostatnio wylicytowałam sobie na ebayu takie 2 bluzki ciążowe. Cena powalajaca-od tego samego sprzedawcy było a cena wysyłki mino,że nie duża to i tak przekracza wartość obu bluzek ;-)
eBay - The UK's Online Marketplace
eBay - The UK's Online Marketplace
 
reklama
Do góry