reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

ja muszę łóżeczko niestety kupic. Miałam bardzo łądne, białe, drewexu ale chłopaki je połamali. W sumie nie mam pretensji, bo 4 dzieci się już w nim wychowało.
 
reklama
Ja dostałam taki foteli bezwypadkowy ponoć w rankingach nie jest wysoko ale my niewiele jeździmy (benzyna coraz droższa) a ponoć super w supermaketach się sprawdza.Śpiworek nowy na allegro kupiłam za 18 pln taki właśnie do fotelika 100_0582-1.jpg
 
My również zdecydowaliśmy się na wózek klasyczny ze względu na łatwość i lekkość w prowadzeniu, ale przede wszystkim na wielkość gondoli i łatwość w jej zdejmowaniu i zakładaniu. Nastawiałam się na wózek ze skrętnymi kołami, ale gdy przejechałam się tym "naszym" to szybko zmieniłam zdanie.
detskaja-universalnaja-koljaska-navington-galeon-nikolaev_rev004.jpg

Oglądałam na allegro przeróżne pościele i nie mogłam też zdecydować, ale na 99% weźmiemy tą Ala i As - 10el ŻYRAFKA 90x120 (2080614134) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
w porównaniu z innymi zestawami ten jest w przyzwoitej cenie. Jeden komplet kupimy 10 elementowy a jeden 3 elementowy taki, żeby pasował kolorystycznie do tego pierwszego.
Jutro jeszcze porównam ceny w hurtowni.
 
No i wcięło mi posta.
Też podoba mi sie ta pościel. Konkretnie te w paski:) Zamówię ją gdzieś w kwietniu. Chyba zdążę, nie?

A wózek bardzo fajny. Ale niestety we Wrocławiu byłam w trzech hurtowniach, ale go nie widziałam.
 
My również zdecydowaliśmy się na wózek klasyczny ze względu na łatwość i lekkość w prowadzeniu, ale przede wszystkim na wielkość gondoli i łatwość w jej zdejmowaniu i zakładaniu. Nastawiałam się na wózek ze skrętnymi kołami, ale gdy przejechałam się tym "naszym" to szybko zmieniłam zdanie.
Zobacz załącznik 440844

Oglądałam na allegro przeróżne pościele i nie mogłam też zdecydować, ale na 99% weźmiemy tą Ala i As - 10el ŻYRAFKA 90x120 (2080614134) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
w porównaniu z innymi zestawami ten jest w przyzwoitej cenie. Jeden komplet kupimy 10 elementowy a jeden 3 elementowy taki, żeby pasował kolorystycznie do tego pierwszego.
Jutro jeszcze porównam ceny w hurtowni.

Po co Ci 10 elementów?To za dużo .Potrzebne będą poszwa,poszewka ,ochraniacz ,rożek,torba (przybornik) i może baldachim .Swoją drogą pościel śliczna
 
Po co Ci 10 elementów?To za dużo .Potrzebne będą poszwa,poszewka ,ochraniacz ,rożek,torba (przybornik) i może baldachim .Swoją drogą pościel śliczna

Azula, w tym zestawie 10 element są:
dwie poszewki na podusie, jedna na kołderkę, kołderka, podusia, ochraniacz, prześcieradełko, falbanka maskująca, rożek i przybornik :-D więc w zasadzie to co wymieniłaś bez baldachimu a może i więcej bo z wypełnieniem :-D
 
ja kupuje tylko ochraniacz, prześcieradlo i falbankę. Moze na przybornik się skuszę.
Poduszki i tak nigdy nie używałam (zamiast tego mam klin), kołdrę bardzo późno, bo kładlam w śpiworkach.
 
Azula, w tym zestawie 10 element są:
dwie poszewki na podusie, jedna na kołderkę, kołderka, podusia, ochraniacz, prześcieradełko, falbanka maskująca, rożek i przybornik :-D więc w zasadzie to co wymieniłaś bez baldachimu a może i więcej bo z wypełnieniem :-D

A z wypełnieniem:-)
 
reklama
no tak paulinka, nie napisałam, bo mam moskitiere - baldachim po chlopakach. Gady nie chcialy używać ale teraz zaloze od razu to mała będzie przyzwyczajona, nie będzie dąsów.
 
Do góry