reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

Katasza moj ma tak samo...on zreszta powiedzial, ze jak bedzie corka to on zwariuje zakupowo dla niej. On wariuje na punkcie MOJEJ kuzynki corki, juz jak dowiedzieli sie jaka plec bedzie to kupowal jej ubranka, mimo ze nie urodzila sie jeszcze;) wiec ja juz sobie wyobrazam jak byloby gdyby sam mial corke. Ale watpie w to niestety.


Czyżbyś przewidywała drugiego synka?
 
reklama
Jutro wybieramy się na zakupy.
Czy Wy drogie majówki kupujecie już ubranka na 68???
Ja w zasadzie mam same 56/62 i nie wiem, czy już te 68 też kupować???
 
Ja miec mam, bo po chłopakach, na strychu ale gdybym miała kupować o teraz bym na pewno nie kupowała, bo to dopiero koło wrzesnia będą potrzebne (ja mam termin na koniec maja)
 
Ja nie mam nic, bo to nasz pierwszy maluch i tak jak wcześniej pisałam nie liczę na kogoś i jakieś dary.
Ja mam termin na święto 3 maja, ale chyba będzie to raczej końcówka kwietnia, więc rozm. 68 przypadał by na sierpień, ale też chyba nie ma co wyrokować, bo zależy jakie dziecko się urodzi i jak będzie rosło.
Chyba wstrzymam się jak na razie z tym 68 do lata.
 
Na 68 mam sporo ale tylko dlatego ze po starszym synku i dziecku siostry, mozna sie wstrzymac narazie:tak:
 
Wózek dla Amelki oraz śpiworek i kocyk pasują w kolorze do wózka 100_0579.jpg100_0580-2.jpg100_0581-2.jpg
 
azula ładny wózeczek!!! ;-):tak:
ja się swojego nie mogę doczekać. Ale to tak w kwietniu tą kwestię załatwię. Teściowa ma dosponsorować wózek.:rofl2:

annte myślę że spokojnie z tym 68. ;-) Zdążysz kupić jak już maluch będzie na świecie. Będziesz miała rozeznanie co jest wygodne, praktyczne itd... ;-) A z drugiej strony dzieci tak szybko rosną... :-D:-D:-D
 
reklama
Wózek był kupiony unisex jak żeśmy jeszcze płci nie znali .Jest używany ale prawie śladów u:-Dżytkowania nie widać w gondolce ,bo spacerówka wcale nie była używana.Kupiony na allegro z wysyłką za jedyne 215 złotych (był jeszcze na gwarancji)Nie jestem bogata na rodziców nie mam co liczyć w moim wieku jedynie mama mi została z małą emeryturą .Teściowie i tata nie żyją ,a synowi jeszcze ja muszę pomóc .Tak więc staram sie jak mogę aby ładne i tanio:happy:.No i w zasadzie wszystko już mam tak do 2 lat i dla Amelki i dla Wnusia.Kupowane od dawna bo byśmy finansowo nie wydolili.Ja tam przesądna nie jestem.:tak:
 
Do góry