reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
a tam głupie presądy. A kiedys nic w sklepach nie bylo, trzeba bylo wystac uchodzic i co? po porodzie niby w kolejkach dopiero stały albo zaczynały dziergac na porodówce? teraz nagle takie przesadne

Ja mam plan kupic wózek jak 13tka przyjdzie. tylko nadal nie wiem jaki. O każdym, który czytam są i pozytywne i negaywne opinie, aja mam już mętlik. U mnie w sklepie ggdzie mam rabat sa te grandery w całkiem przystępnej cenie. I chyba taki wezmę. Dzisiaj w DDtvn testowali wózki. Grandera też ale troche inny model niż mój, bo testowali grander zebra a jja bym wybrala grander alu. Kilka osob na kola się skarżyło, a wlasciwie na dętki ale z kazdym na coś się skarżą
swoją drogą widziałayscie dziś w DDtnv jakie wózki pani gadżet pokazywała? Ceny astronomiczne a badziewie straszne. Jednego nie mogła złożyć, drugiemu budki rozłożyć ale chwaliła pod niebiosa, bo Anna Mucha taki ma... i to chyba byl jego jedyny + :-)
Dzień Dobry TVN, DD TVN - Oficjalna strona programu TVN
 
Kilolek ogladałam dzis, ten wozek ktory byl taki wysoki strasznie i wychwalala najbardziej dla mnie porazka - i jeszcze jakies futro w srodku:szok:
 
Ja wybrałam ten bo z racji wieku wolę klasykę i jak największą gondolkę.Chcę w gondolce dziecko wozić jeszcze w zimie ( w gondolce podnosi się tył tak ,że dziecko może siedzieć).Na typowe solidne retro nawet używane by mnie stać nie było.Wahałam się między jedo,a roanem.Akurat padło na jedo bo taka aukcja się tania trafiła.Oczywiście nie ma chyba wózka idealnego ,który by każdy użytkownik chwalił.
 
Też to oglądałam:) 4-5 tys za wózek to dla niej odpowiednia cena. Taniocha to dla niej wózek za 2-3 tys... Widać trochę się z panią Nowak-Ibisz różnimy:) Żeby to chociaż ładne wózki były. Tego Muchy to bym za darmo nie chciała. Ten stokke jedynie taki w miarę:)

azula jestem trochę młodsza, a też stawiam na klasykę:) jakoś tak najbardziej mi się podobają Tylko u nas jedo nie wchodzi w grę, bo za niski. jesteśmy dość wysocy i mąż się musi garbić, żeby go prowadzić
 
Ostatnia edycja:
zgadam się azula, idelanego nie ma. Zawsze jest cos za coś. No i do tego dochodzą indywidualne potrzeby.
 
Właśnie.Mnie pasuje taki bo mam zamiar pospacerować po lasku ,a inny wciąż po sklepach będzie hulał.Kwestai gustu i potrzeb.Paulinka88 on ma akurat podnoszoną rączkę
 
My testowaliśmy ten wózek w sklepie:) Ja jak podniosę rączkę to jest ok, ale Ł. ma prawie 2m i on przy nim wygląda dziwnie:) Marita jest wyższa, więc pewnie na nią się zdecydujemy:)
 
reklama
co do wózka Muchy to jak dla mnie to wygląda beznadziejnie w życiu nie chciała bym w takim dziecka wozić i w życiu bym nie powiedziała że coś takiego brzydkiego tyle kosztuje....:eek:
my wózek zakupiliśmy w zeszłym tygodniu, łóżeczko będe mieć od siostry bo ma takie jakie mi się podoba więc po co kupować nowe z najdroższych zakupów pozostał nam fotelik samochodowy w przyszłym tyg kupimy ale jeszcze nie zdecydowaliśmy jaki:sorry:
 
Do góry