reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

Dzisiaj pochwalę się wczorajszymi zakupami W. dla Małej. Foszył się że tylko ja coś kupuje a on też by chciał. No to powiedziałam: idź. A o to efekty. Moim zdaniem tata ma całkiem dobry gust ;-)

DSC00091.jpgDSC00092.jpgDSC00093.jpgDSC00094.jpgDSC00095.jpg
 
reklama
No super .I odcienie bardziej męskie ,a ciuszki jak najbardziej dziewczynkowe.Gdyby nie nadmiar ciuszków też bym mojego na zakupy wysłała uzupełniłby garderobę w odcienie niebieskiego.Prawie wszystko mam białe lub w różu.
 
Oj tak, tata bawił się świetnie na zakupach. No i najważniejsze- jak po porodzie okaże się, że czegoś brakuje to bez oporów puszczę go do sklepu z ciuszkami :-)
 
Katasza moj ma tak samo...on zreszta powiedzial, ze jak bedzie corka to on zwariuje zakupowo dla niej. On wariuje na punkcie MOJEJ kuzynki corki, juz jak dowiedzieli sie jaka plec bedzie to kupowal jej ubranka, mimo ze nie urodzila sie jeszcze;) wiec ja juz sobie wyobrazam jak byloby gdyby sam mial corke. Ale watpie w to niestety.
 
reklama
Ja po segregacji i przebraniu rzeczy od znajomych mam dla małej 3 kartony ubranek od 56 do 74 więc na pół roku spokój z kupowaniem ubrań , czas zabrać się za akcesoria łozeczko i wózek ...
 
Do góry