reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
Paula jak masz gdzieś w okolicy smyka to tam popatrz na ciuszki. Ja kilka stron wcześniej wrzucałam zdjęcie rampersika z krówką który kupiłam własnie w sklepie i płaciłam 20zł. Na wyprzedaży co prawda, ale może jeszcze coś fajnego trafisz. Mam z tej firmy jeszcze kaftanik i wszystko super jakościowo.

podaję link do strony żebyś nie musiała wszystkiego przeszukiwać
https://www.babyboom.pl/forum/maj-2012-f421/ciazowo-dzieciowe-zakupy-54283/index129.html

Katasza dzieki. Niestety do smyka mam trochę daleko. Mieszkam 30km od warszawy jeszcze do centrum się dobić... będzie ponad 40... Skoro piszesz że jakością ok, to zdaję się i zamówię przez neta:-p. Znalazłam sprzedawcę który ma wszystko tej firmy i to przesłodkie łaszki!!! Generalnie wszystkiego mam dużo i w super stanie, ale coś nowego muszę kupić żeby zaspokoić swoją mózgownicę heheh... :-D:-D:-D

Ollena każde dziecko jest inne ;-) U nas w kołysce był wrzask, jakoś jej nie lubiła, w łóżeczku ok. Żadnego guza nigdy nie nabiła a pierwszy raz sama się podniosła na nogi właśnie w łóżeczku jak miała niecałe 7 miesięcy. Zęby też mamy wszystkie :tak:

Teraz od razu rozstawia, łóżeczko i tyle ;-)

Olisiaa czekamy na fotki! :-) edit: o już są! Super wygląda!!!

Wiolka to jeden z większych zakupów już macie za sobą? Fajnie :-) To wybór padł na czarny?

As ekstra zakup!
 
Ostatnia edycja:
jutro powinno jeszcze dojść drugie zamówienie

3el.jpgrozek.jpgspiworek.jpg

do kompletu zamówiłam jeszcze falbankę maskującą pod łóżeczko, zdecydowałam się na zielony kolor bo od siostry dostałam cały komplet niebieski więc na zmianę będzie.

As super zakupy:)
 
Ostatnia edycja:
Paula ale jak dziecko wyczuje roznice miedzy koluska a lozeczkiem zwyklym? ;) jak urosnie to wyczuje bo sie miescic przestanie, ale na poczatku? tymbardziej, ze nasza blokowana i wcale nie zamierzamy bujac:-)

As extra wanienka! chociaz mnie nie przekonuja te lezaczki w wanienkach, wg mnie dziecko w wannie ma lezec na plasko. NO ale lezaczek zawsze mozna out;)

Martusia bardzo ladna posciel:-)
 
Po prostu jakoś jej nie leżała ta kołyska od samego początku i tyle. I bujanie i blokowanie bujania, nic nie dawało :-D wybredna bestia! W wózku na spacerach też była gehenna :-D Pewnie to kwestia przygotowań rozwalała cały rytułał wyjścia bo tych łachów w mróz trzeba było zakładać...
Super że teraz urodzę na ciepełko... ile to łatwiej będzie... :-)


Martusia pościel super!!! Tylko czy ten śpiworek się przyda? Ja mam chyba dwa ale nigdy nie udało się w nim spać...

As łowco okazji :-D Już na raczkowanie się przygotowujesz? :-) dobrze, dobrze... poleży i poczeka, jeść nie woła ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paula szczerze to nie mam zielonego pojęcia jak to będzie z tym śpiworkiem okaże się po porodzie dużo osób mi polecało moja siostra np bardzo chwaliła sobie śpiworek jak małego urodziła, postanowiłam zainwestować zobaczymy po porodzie czy słusznie;-) no i oczywiście nie mogłam się powstrzymać bo mam chorobe na punkcie tego żeby wszystko było w komplecie kolorystycznie itd:-D bardzo podobała mi się też moskitiera do kompletu ale stwierdziłam że nie ma sensu bo to tylko kurz zbiera i dodatkowa praca z prasowaniem
 
Do góry