reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

U nas też tylko pampers były/są dobre. Po huggiesach miała uczulenie,kiedyś kupiłam inne (tu lokalne-Little Angels) to przesikiwała i też miała pupcię czerwoną. Próbowałyśmy kiedyś dady i te były ok,ale używałam tylko przez kilka dni jak na urlopie w PL byłam i to też na zmianę z pampersami bo na noc jej pampersy właśnie wtedy zakładałam.
 
reklama
my kupimy pampers, na początek newborn, a później takie z zielonym wkładem nawilżającym, nie pamiętam nazwy - najdroższe, ale najlepsze.
w późniejszym czasie przestawimy się na tańsze huggies, a jak Hana pozwoli to happy. z Bartim czasem używaliśmy tych z biedrony, ale wydawało mi się, że przesuszają skórę na pupie - w miesiącach kiedy nie było wyjścia - taaa, fundusze - były właśnie dada i kremik nawilżający. Mieliśmy ten luksus, że Bartiś nie miał skłonności do odparzeń, więc można było czasem "oszczędzić na dziecku".
 
Co do pampersow,to ja poza tymi z aloesem baby dry.png,ostatnio kupowalam progressiprogressi.jpg
 
My planujemy na początku używać huggiesów newborn. Zobaczymy jak będzie, a jak będzie źle to zmienimy na pampers.
 
My ciągle na etapie poszukiwania wózka, mąż zdecydowany na Sojan X6 a mi dzisiaj wpadł w oko ten (300zł tańszy od Sojan X6).
Co Wy o nim sądzicie:
Wózki dziecięce 4w1 Matti 13kg Zaprojektuj+GRATISY (2123973526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
fajny, też się nad nim niedawno zastanawiałam. Ja juz sama nie wiem. Właśnie taki typ wózka na penwo chcę ale nie mogę się zdecydowac na żadną konkretną firmę.

Suse ciekawe łóżeczko. Ono się jakos otwiera?
 
reklama
Ostatnio w sklepie oglądąłam taki
Tutek - wózki dziecięce, łóżeczka dziecięce, mebelki dziecięce, akcesoria dziecięce. Odwiedź nas...
pod wględem funkcjonalnosci bardo mi się podoba, i fason ma fajny, sporą gondolę, lekki w miarę, sklada się na naprawde maly ale te kolory do mnie nie premawiają. Chciałam coś dziewczęcego,fiolet czy bordo a tu wszystko czarną gondolą, no przeciez to nie na lato. Jak na razie to chyba najbardziej się skłaniam ku beżowemu. Ju mi się po nocach śnią te wózki.
 
Do góry