reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

No i poszalałam oczywiście, ale nie mam siły ani czasu na robienie zdjęć i wklejanie. Kupowałam dzisiaj głownie śpiochy z kaftanikami i tym sposobem mam już niezbędne minimum na 56 i na 62 resztę pewnie dostaniemy. Kupiłam też kilka sztuk na 68 ale to jeszcze trochę czas więc nie za dużo. I do dokupienia na początek została mi tylko pościel, jeden ręczniczek bo jeden już mam kocyki i dodatkowy rożek (drugi będzie w zestawie z pościelą). No i oczywiście łóżeczko, materacyk, akcesoria kąpielowe, przybory toaletowe, i pozostałe drobiazgi. Więc jest całkiem nieźle. Chciałabym skończyć z zakupami na początku kwietnia, żeby potem już na spokojnie oczekiwać narodzin malutkiej
 
reklama
Ja tez czekam na zakup mebli mam nadzieje ze w tym tygodniu wybiore, zabiore sie za pranie i prasowanie w koncu. Mam sterte ciuszkow 56,62 i 68 czesc. Zakupic musze reczniki bo nie wiem gdzie sa po K...2 przeprowadzki przeszly;-) i moze posciel, poza tym butelki, smoczki i pieluchy, podgrzewacz bo nam nie dziala cos stary:no:
 
Ale macie parcie widze;)
Ja jakos ciagle twierdze, ze mam tyyyyle czasu, wiec kupuje ale bez parcia zadnego.
Tobre ubranek juz mam ale tylko kilka na 56, reszta przyjdzie za 2 tyg paczka z PL. Bede prala ok 34tyg, wiec jeszcze duuzo czasu, ale wczesniej nie ma sensu bo sie okurza i przestana pachniec;)
 
ja mam juz prawie wszystko ale parcie mam, bo o ile uważam że czasu jeszcze dużo to juz tylko 3 wypłaty do porodu! a tu jeszcze największe zakupy zostaly wózek, meble i malowanie
 
Wczoraj spladrowalam H&M i oto wyniki :o)
Zobacz załącznik 435562Zobacz załącznik 435571
Recznik polarowy,2xczapeczki,sliniaczki,skarpetusie,body i niemoglam sie oprzec temu misiakowi :o)
Super zakupy, a tą maskotkę też bym kupiła gdybym miała dziewczynkę, bo jest śliczna :)


Ekstra kołyska-łóżeczko. Przepiękne:tak:
W temacie: body ze Smurfem z Biedronki
 


Też kiedyś oglądałam tą kołyskę i bardzo mi się spodobała:) Możesz napisać coś o niej? Jesteś zadowolona z zakupu? Czy w rzeczywistości też wygląda tak fajnie?
 
Dila na żywo też wygląda bardzo ładnie bo widziałam ostatnio w sklepie Mama i ja. Nie wiem jak z funkcjonalnością i na jak długo starcza, ale takie łóżeczko jest niezwykłą ozdoba pokoju.
 
dila coś więcej napiszę jak tylko mi przyjdzie, bo wczoraj kupiłam ją na allegro :-D ale widziałam też na zywo w sklepie i własnie od tamtej pory za mną chodziła:tak: poczytałam też i miała bardzo dobre opinię, wszyscy tylko skarżyli się na ten pałąk z karuzelą że jest mocowany na stałe jakimiś śrubami i cięzko go zdjąć, a przecież na początku nie jest potrzebny, a wręcz utrudnia wyjmowanie dziecka i to było podawane jako jedyny minus, a wlansie ta ktorą wczoraj znalazlam, jakas nowa wersja, wlasnie ulepszona i o zdejmowanie tego pałąka. A starczy pewnie na maks 4-5 m-cy dopóki dziecko nie bedzie próbowało sie podnosić...
 
reklama
:o) wczorajszy zakup
lez.jpglezacz.jpglezaczek.jpg
 
Do góry