reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe Kłopociki

Mam takie chyba głupie pytanie.
Wszystkim Wam już z piersi kapie?
Bo mnie już przestały dawno boleć, suchutko i chyba mi brodawki znowu jaśnieją.
A powinny ciemnieć jeszcze bardziej. Choć rozmiar większy się utrzymuje.
Martwię się, że jak moja mama nie będę miała wogóle mleka...:no:
 
reklama
Malena mi też przestało kapać, ale to chyba dlatego, że zmieniją się znów poziomy hormonów. Spokojnie.Będziemy miały pokarm;-)
 
A mi ani nie przestało, ani nawet nie zaczęło jeszcze.... choć mija 31tc :(

Jednak lekarz mówi, że dopiero po 32 tc należy zacząć się martwić, a mi już niewiele zostało :(
 
a ja mam full zestaw..ciemniejszy kolor, kapie i wiekszy rozmiar:tak:

Ale się chwali :-D
Ja chętnie oddam ze dwa numery. Jest chętna?

A mi ani nie przestało, ani nawet nie zaczęło jeszcze.... choć mija 31tc :(

Jednak lekarz mówi, że dopiero po 32 tc należy zacząć się martwić, a mi już niewiele zostało :(

To umawiamy się tak: czekamy do 33 tygodnia, a potem zaczynamy się martwić, lamentować i szukać pocieszenia ;-)
 
No a jak:-D
tylko mi glupio czasem jak siedze ze wspollokatorem a tu nagle plamy na pizamie:zawstydzona/y:
mi moja gin mowila ze to czasami od razu po porodzie po prostu przychodzi...i ze tez to jest normalne wiec chyba nie macie sie co martwic:tak:kazda z nas ma cos innego
 
Ciesze sie,ze Justyna zbadali cie i trzymam kciuki,zeby dzidzia jeszcze troszke posiedziala w brzuchu:tak:
Dziewczyny ja zaczynam sie obawiac,ze to juz nie dlugo:-(.Zrobilam sie taka dziwna.Wszystko mi dolega(nogi puchna,brzuch pobolewa,coraz wiecej sluzu),jestem nie do zycia.Tylko spalabym i marudzila,ach...
Co do piersi dziewczyny to ja tez moge komus rozmai chociaz jeden oddac:szok:.Brodawki ciemne,piersi nie zmalaly,pokarm nie leci,czasem zauwaze tylko na pizamie:-D
 
reklama
motylek6, ja też jestem ciągle senna i trochę nogi bolą, no ale w końcu ładnych kilka kg mi przybyło :) na szczęście mogę sobie pozwolić na spanie :)
A co do piersi to większy rozmiar i inne zmiany bardzo podobają się mojemu mężowi. Eh, ci faceci...
 
Do góry