reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe Kłopociki

Mnie juz jakies 3 tygodnie te zebra bola:baffled:a po weselach jest masakra , jakbym siniaki miala same:-(dzidzia rosnie i one sie rozchodza na boki:tak:a jak spiewam to bardzo duzo glebokich oddechow bore i tym bardziej mi sie to robi:sorry2:ale jak sie klade to jest lepiej:tak:
 
reklama
Aniaaa ja na zebra nienarzekam:))
Małaulka ja mam żylaki od wielu lat i juz jestem po jedenj operacji i niestety tabletki mam chyba juz na zawsze:-( Ale jezeli u Ciebie dopiero w ciazy wyszedł to wydaje mi sie ze po porodzie zejdzie bynajmniej u wielu dziewczat tak było i juz niebedziesz musiała brac tabletek;-)A tabletki działąja na rozrzedzenie aby nie robiły sie skrzepy itp
 
Chwilkę mnie nie było a tu już dzidzia chce się na świat pchać!
Justynka nie daj się jeszcze. Trzymam kciuki mocno!


Jestem w 33tc,wczesniej dolegaly nudnosci,bolace piersi.Teraz silne bole kregoslupa,kolan,i zgaga na ktora nic juz nie pomaga,i bardzo czeste chodzenie do toalety pozdrawiam.

Podobno na tą straszną zgagę pomaga jak nic chrupanie migdałów.
Ja nie próbowałam, bo mnie nie męczy (no może sporadycznie), ale szwagierka polecała bardzo.
 
Czarna dzięki, mi rzeczywiście niedawno się pokazał to może to tylko na czas ciązy i potem się schowa- mam nadzieję...

6c8ac34a9d.png


2ff2fcf6e9.png


888f779fe9.png
 
jessu dziewczyny, jestem...
dziekuje Wam z całego serca za wsparcie i przepraszam za te alarmy ale już miałam dziś takiego stracha że szok...na szczęscie rozeszło sie wieczorem troche i wyszłam ale mam wrócić do szpitala jak znowu ostre bóle sie zaczną lub zaczne krwawić itd.lub mam dzwonic po ambulans.

zrobili mi badanie moczu, wymacali brzuch, posłuchali jak bije serce dziecku no i LEKARZ MNIE ZBADAł (!) by sprawdzic co z szyjka, ale jestem w szoku, bo tym połozne zajmuja sie normalnie. ale dobrze. szyjka narazie zamknieta to dobrze.
najgorsze byly te bóle takie rozrywajace. w domu miałam problem wstać z łużka jak Rob wrocił z pracy.

A w szpitalu to sie poryczałam.Już nie zbólu. Ale jak dziecko. Jak na sali zobaczyłam przygotowane łuzeczko szklane dla noworodka a w srodku przygotowane kocyki i maleńkie pampersy...

to tyle narazie. ide spac bo jestem cholernie zmeczona. ból nadal lekko ćmi, mam nadzieje ze do rana ziknie całkiem.
 
justyneczka, będzie dobrze - nie ma innej opcji :)

Ja mam szczęście że jest wmiarę dobrze, tylko piersi mnie trochę bolą i wc odwiedzam bardzo często...
 
justyneczka cieszę się że wreszcie normalnie się Tobą zajęli:tak: Dobrze, że szyjka zamknięta więc nie ma stracha- jeszcze kilka tygodni musisz poczekać na spotkanie z dzidziusiem;-)
 
reklama
Do góry