reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe Kłopociki

reklama
Gosiu myślę że to normalne bo czytalam o tym w poradnikach, ja też tak mam i mowilam o tym lekarzowi to nic nie powiedzial, że to nieprawidlowe, gdyby śluz zmienil kolor lub zapach to wtedy może być sygnal, że coś się dzieje

6c8ac34a9d.png


2ff2fcf6e9.png


888f779fe9.png


NADIA-879.gif
 
Zauważyłam, że od ost. tygodnia mam więcej takiego biało-przezroczystego śluzu, który wygląda jak kisiel :laugh2: Ale to raczej normalne, prawda?

Gosiu myślę że to normalne bo czytalam o tym w poradnikach, ja też tak mam i mowilam o tym lekarzowi to nic nie powiedzial, że to nieprawidlowe, gdyby śluz zmienil kolor lub zapach to wtedy może być sygnal, że coś się dzieje

Właśnie miałam o to pytać, ale ulga....:tak::tak:
 
No i ja mam takie objawy i tez uwazam ze to normlne do poki nie zmieni barwy i zapachu:tak:
Wiecie co ja mam kopoty z ubieraniem sie spodnie czy tez majtki to koszmar!!:szok:
Brzuch ostatnio bardziej mi przeszkadza w schylaniu sie, wstawaniu czy tez chodzeniu normalnie tocze sie i wzdycham co chwila tak mi ciezko moze niedlugo sie rozpakuje;-) No i jak leze na plecach to mam wrazenie jakby mi sie opuscil ale jak siadam to znow mam go wysoko:confused: zobaczymy co powie gin bo jak mnie bada to sprawdza gdzie jest dno macicy.
 
Mi podobno coś się już opuściło, ale po brzuchu tego nie widać. Stoi na baczność.
Idę do ginki w środę, ciekawe czy to co powiedziała kilka dni temu potwierdzi. :baffled:
I te jej słowa: Pani Karolina, teraz to już więcej leżymy niż chodzimy!
A jak tak nie potrafię, mam dni takie czasem, że energia mnie roznosi! i co? leżeć mam?
czy posłuchać własnego ciała? :confused::confused:
już sama nie wiem!
 
Mi podobno coś się już opuściło, ale po brzuchu tego nie widać. Stoi na baczność.
Idę do ginki w środę, ciekawe czy to co powiedziała kilka dni temu potwierdzi. :baffled:
I te jej słowa: Pani Karolina, teraz to już więcej leżymy niż chodzimy!
A jak tak nie potrafię, mam dni takie czasem, że energia mnie roznosi! i co? leżeć mam?
czy posłuchać własnego ciała? :confused::confused:
już sama nie wiem!

Ja mam podobnie - zalecenie aby dużo wypoczywać, ale ja nie umiem czasem tylko leżeć i leżeć.
Enegria jest to ją wykorzystuję a kiedy trzeba to leniuszkuję też.
 
Wiecie co mysle ze teraz juz same wiemy kiedy trzeba przystopowac a kiedy mozna troche pochodzic bo to juz koncowka a wiec same juz mozemy sobie radzic
 
reklama
Ja tez tak mysle ze skoro nieodczuwam zadnych niepokojacych sygnałów to robie jak robiłam a jak cos to sie kłade i leze:rofl2:

Ja sobie zaznaczyłam wysokosc pepka i sama jestem ciekawa czu te obnizenie bedzie widoczne:laugh2:
 
Do góry