reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe Kłopociki

reklama
dziewczyny, a powiedzcie mi, macie przed oczami takie srebrne mroczki?
od czego takie coś może być? czytam w necie ale tu piszą o ciśnieniu a ja nie mam problemu z ciśnieniem.:confused:

Ja też mam podobne objawy i niby nic mi nie jest. Tak przynajmniej twierdzą lekarze...A miałam to jeszcze gdy nie byłam w ciąży też. Chciałabym coś z tym zrobić, ale żaden lekarz nie wie co zrobić, bo wg nich jest wszystko ok :no:
 
Blee ja z reguły też, a to nie moge sie ułozyc i przewracam się z boku na bok i jęcze przy tym jak jakis waleń, a to zgaga mnie meczy i nie wyrabiam, a najlepiej to mi się spi juz rano jak Patryk do pracy pojdzie i wtedy moge spac do południa, he he.
KOmu dobrze... Ja o spaniu do poludnia mogę tylko pomarzyć...:laugh2::laugh2::laugh2: A nocki miewam zarwane chyba od polowy ciązy :happy:
 
Mi też się tak zdarza i rzeczywiście chyba wtedy jak jest duszno, bo wcześniej tego nie miałam. Poza tym pamiętam, że po ciąży miałam problem ze wzrokiem - nie widziałam z daleka, łzawiły mi oczy, nie mogłam "złapać" ostrości. Jak się wszystko w organiźmie unormowało pod względem hormonówi i całej reszty, to dolegliwości minęły :confused:
 
Ja mialam jakis czas temu nie przespane nocki ale jakos naszczescie mi przeszlo teraz za to spie jak dziecko i nawet 9h to dla mnie srodek nocy!!! :///
 
Hmmmm a ja jeszcze nienarzekam na nocki:-p(aby niezapeszyc:-p) chyba ze Lalunia mnie woła to wstaje i wtedy przy okzacji wc odwiedzam. Co innego zanim zasne to kilka razy lece do wc ale jak juz usne :-D:-D:-D
 
reklama
qurcze, dlaczego zawsze ja mam jakieś akcje:confused: boli mi brzuch i może to nic takiego i pewnie tak jest, ale mam nerwa bo rozładował mi sie na maksa telefon a ładowarka jest w samochodzie a samochód w pracy z Robertem. gdyby cos na serio zaczelo sie dziac, moge tylko zacząć wyć.
 
Do góry