reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe brzuszki

Ale fajny brzuszek :)
Ojjj ja mimo dość sporego brzucha nadal na nim śpię;) dopoki mi jest wygodnie dziecku pewnie tez :) pamiętam jak w pierwszej ciąży się męczyłam spiąc na boku, jakies 2-3tygodnie po porodzie odwazylam się położyć na brzuchu i stwierdziłam "o jezu jak niewygodnie" [emoji23] kręgosłup mnie zaczął bolec po kilku minutach [emoji14] ale po jakimś czasie znów zaczęłam spać na brzuchu:)
Ja też jeszcze śpię na brzuchu. W pierwszej ciąży panicznie się bałam. Teraz wyluzowałam. Wiem co będzie po 20 tyg. Tęsknota za brzuchem [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Ale pięknę brzuszki. Ja chyba nie mam odwagi się pochwalić, bo u mnie to raczej tłuszcz wypchnięty do przodu przez dziecko [emoji28]
 
@AtomicTOY u mnie tak samo, a w końcu dodałam :) - obcisłe leginsy i zbierają go pięknie w kupkę - prawie kuleczkę :) :)

Choć patrząc na nasze chudzinki - potem na siebie w lustro... hmm :) no cóż każda jest inna :)
Sama mówiłaś że na początku ciąży skorzystałaś w przychodni - z przywileju :) pomyśl tak - mamy większe możliwości :) :p:p
 
10+4 :) Myślicie że jeszcze się ukryje i zgonię na wzdęcia? :p
7ABA8946-708E-4934-8917-0587C03DD45B.jpeg
 
reklama
Do góry