reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe brzuszki

reklama
Jedne sie ciesza ze juz widac drugie eie ciesza ze ni nie widac ale nakwazniejsze dla nas wszystkich ze rośnie w nich nowe życie ♡♡♡ dlatego tak jak napisała fajnie Kinderbueno ja powtarzam :-) :) :-) :)
w ciąży nie ma tłuszczyku !! jest tylko dzidzia!!! Macie piekne kuleczki i z tego sie musimy cieszyć. Moja trzecia ciąża i tej juz powoli widac, ale staram się nosić luzniejsze ubrania i wygląda w miarę płasko.. jednak ja wiem że juz tam jest kopułka lekka i coraz częściej dotykam i wyczekuje ruchów... wydaje mu się że to już blisko ♡♡♡♡
 
Zaczynam się martwić czy u mnie wszystko ok bo zupełnie nic nie widać
W pierwszej ciąży w 16 tyg zaczął mi się pokazywac brzuch. W luźnych ubraniach spokojnie do polowy ciąży mogłam się zakrywac...
Teraz niestety już mam duży, wcale mnie to nie cieszy [emoji14]
 
reklama
IMG_1193.JPG


Dzisiaj widzę !!!!!
 
Do góry