reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

reklama
A takie coś jest możliwe
 

Załączniki

  • e6055eee-d87f-4634-bbe2-508c609d24c7.jpeg
    e6055eee-d87f-4634-bbe2-508c609d24c7.jpeg
    56,6 KB · Wyświetleń: 10
reklama
Ja jestem 6 dzień po transferze invitro. To nasz pierwszy transfer. Staramy się ponad 10 lat . 🙈 W głowie mam milion myśli, niedługo powinnam zrobić betę. Tzn w poniedziałek, strasznie się boje porażki. Ale z drugiej strony co ma być to będzie. Życzę aby beta tylko potwierdziła te piękne kreski❤️
Musi się udać ❤️❤️ to jest wspaniale, że są takie możliwości. Na pozytywne myślenie dodam, że moja kuzynka tydzień temu urodziła zdrowa dziewczynkę Mariankę również z invitro. Udało się za pierwszym transferem 🩷. Ja również jestem w ciąży w 22tyg ale udało się zajść naturalnie. Życzę powodzenia w tej trudnej drodze ale musi się to skończyć dobrze 🩷🩵
 
Do góry