reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza

Gosiaczek1995

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Październik 2017
Postów
32
Mam takie pytanie jestem w 7 tyg ciąży i jeśli zjem hamburgera i frytki czy to może zaszkodzić dziecku. To moja pierwsza ciąża i nie za bardzo wiem co mogę jeść A czego nie
 
reklama
Powiem szczerze że ja jadłam od początku co chciałam do teraz (33 tc) nie lubię sobie odmawiać więc jeśli mam ochotę jem hamburgera frytki a nawet napije się trochę coli ale wszystko w umiarze! Teraz ograniczam bo wysza mi cukrzyca ciążowa więc już sobie tak nie pozwalam ale do 29 tc koedy się o tym dowiedziałam jadłam dość często. Nie martw się jeśli masz ochotę to zjedz ciąża to piękny ale ciężki czas a gdybyśmy miały całe 9 miesięcy zyc na samych owockach i warzywach to byśmy zwariowały:)
 
reklama
Znajoma mi mówiła ogólnie ja przed ciąża wazylam 88 kg i mi powiedziała że jeśli za dużo przytyje to mogę udusić ciążę. Bardzo się tego boję staraliśmy się o dziecko 2 lata
Udusić ciazę... Dobre. Ogólnie złe tłuszcze nie są korzystne, tak samo cukrzyca ect. Są czynniki sprzyjające niewydolności łożyska ale sama waga dziecka nie udusisz lol. Jedz rozsądnie. Po prostu. Zachcianki też możesz spełniać. Byle na co dzień starać się żyć i jeść zdrowo. A waga w ciąży to nie tylko jedzenie.
 
reklama
Bzdura. Ja przytylam 30kg i dzieciak zdrowiutki [emoji16]. Rosnie sie na pewno nie do srodka by udusic dziecko... Tkanka tluszczowa nie odklada sie pod miesniem :p
 
Do góry