reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Mama tomeczka ja jak Adaś był mały to co wieczór szykowałam termos z gorąca wodą i drugie naczynie z zimną i mleko raz dwa sie robiło nawet wybudzać sie nie musiałam za bardzo ;) teraz jak mała wróci to ten sam patent zrobię ;)
 
reklama
Hej dziewczyny - jutro emek zaczyna wolne :) byl wczoraj na rozmowie i w następnym tygodniu będę prosiła o kciuki bo od razu ma się pokazać co potrafi.
Czy nas wypisza zależy od zoltaczki
Już mleko się pojawiło w 15 minut ściągam 10 ml bo młoda je tylko z prawej a lewa jest be. Wczoraj miałam bajabongo bo pokarmu kilka kropli a ta glodna dziś już więcej śpi.
Podeślę Asi mms i poproszę o wystawienie na zamknięty
 
Iwo moja też lewej piersi nie chciała ale pani od laktacji pokazała mi pozycję spod pachy i mąż kupił ten rógal do karmienia i już obie piersi poszły w ruch:-)polecam ta pozycję i szybkiego powrotu do domu dziewczynki
 
MamoTomeczka przestalam mierzyc temp jak sie okazalo ze ten cykl jest bezowulacyjny:/
No widzisz na jaki dobry pomysl wpadlas;-);-)

IWO coreczka sliczna;-) kciuki za meza &&&&&&
 
za radami forumowymi, stwierdzilam ze warto chyba pojechac to plamienie sprawdzic, mimo ze bylam nadzwyczajnie spokojna. zadzwonilam najpierw do gin i mowila ze mam przyjechac. z maluszkiem wszystko ok. juz duzy jest i nie mierzyla go od glowki do pupy tylko te wszystkie inne wymiary (glowka, nozka, brzuszek). okazalo sie, ze lozysko mi sie umiejscowilo na dole, na szyjsce i to plus weekendowy seks = plamienie. mamy zakaz seksu, a plamienie moze sie pojawic, ale powinno byc ok. oby tylko lozysko zmienilo polozenie. wymiary wszystkie wedlug norm w klinice byly wrecz idealne, tylko nozki troche za dlugie ;-) tylko jak wrocilam zajrzalam w internet na polskie strony i tam normy sa jakies inne i wychodzi na to ze moj maluszek jest za maly :dry: mozliwe ze tu sa inne normy na ten wiek ciazy?

wanda co dziwne mialam wczoraj dobre przeczucia i az tak sie nie stresowalam. to plamienie bylo w pracy, a dopiero wieczorem siedzac przed internetem zaczelam sie zastanawiac czy isc do gin :-p ale w sumie ciesze sie ze poszlam! a Ty jak chcesz zaczac starania w kwietniu to akurat przejmiesz moj brzuszek :tak: chociaz wiesz jak to jest z tym planowaniem...

Phoebe ta opieka zdrowotna w Anglii mnie przeraza. niepotrzebnie Cie stresowali :dry:

Ludzik ale mnie rozbawilas "dziś osraliśmy śpiochy Ralpha Laurena" :-D

Cyntia fajnie ze Twoj sie zawodowo zajmuje nastolatkami, bedziesz miala ulatwione zadanie jak wasz maluszek urosnie :tak:

julia no to tak samo. masz monit? jak tak to gin zobaczy jak tam sie udalo z ta dawka i w te dni i najwyzej pozmienia. mi moja najpierw kazala zaczac w 2dc a potem zmienila na 3dc.
 
reklama
Suseł... pewnie, co kraj to inne normy w zależności jaka jest średnia waga urodzeniowa w danym kraju... w UK norma to 3,3 lub 3,2 (różne źródła)w Polsce 3,5 kg... gadałam kiedyś z dziewczyną, która urodziła we Włoszech - 3,2 kg jej dziecko miało - i położne do niej przychodziły zobaczyć te duże dziecko ;p tam chyba średnia to 2,9 kg ;p
 
Do góry