reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

heh...wszyscy mi mowia ze nie ma sie co oszukiwac..a ja nie chce sie oszukiwac..mam mieszane mysli...chyba nawet bardziej nie chce zeby sie okazalo ze nie jestem w tej ciazy..bo juz na jakis tam swoj sposob kocham to malenstwo...a....perpektywa ciazy wydaje mi sie prawdopodbna dlatego iz z moich wyliczen wynika ze robilismy to 14 dnia cyklu bez zabezpieczenia...:szok:
 
reklama
też sie bałam że okaże sie że to nie ciąża. ale na szzęście już za 3 miesiące będe miała swoje maleństwo przy sobie i nie żałuje że nie bede miała czasu wyjąć z kumpelami na piwo czy dyskoteke, albo ze moze poznałabym kogoś innego i z nim założyła rodzine. jestem szczęśliwa i ty też będziesz zobaczysz.

a kiedy chcecie powiedziec waszym rodzicom i jak????
 
ja również nie miałam żadnych objawów. sama sie zorientowałam o ciąży dopiero w 3 miesiacu bo okres przez 2 miesiace mialam i gin powiedział mi ze to nic dziwnego. tylko mój M. ciągle narzekał ze spie.. ale jak sie dowiedział o dzidziusiu to to zrozumiał :)

moja mama dobrze przyjeła wiadomosc ze w wieku 37 lat zostanie babcia ale rodzice M. średnio... teraz on wyjechal do pracy na miesiac a ani jego mama ani siostra sie nie odzywaja.. tak jakby maja gdzies co sie bedzie dzialo od wrzesnia...ech
 
no darli sie raczej bedą ale w koncu sie przyzwyczają. moja mama tez zostanie babcia przed 40 ale teraz to niestety coraz częściej sie zdarza. mnie urodziła w wieku lat 21 a babcią zostanie w wieku 39 :) ale ostatnio mam z nią dobry kontakt az dziwne :)
 
ja z moja na szczescie zawsze sie dogadywałam. moja mama mnie urodziła majac 19 lat wiec to dla niej nie jest takie straszne.
 
a ja jestem przerazona ta perspektywa rozmowy z rodzicami..mam nadziej ze z rodzicami A pojdzie lepiej niz z moimi..Chyba sie zaczne o to modlic normalnie..:)Chociaz nawet juz sie nad imieniem zastanawialismy..:)
 
no i jakie propozycje na imię macie? ja dla naszego synusia Adaś ;)) gorzej jak by sie teraz okazało ze jednak dziewczynka. wtedy by byl problem;D
 
my dla chłopca mamy Michaś, Adaś lub Filip na te 3 proponowane przeze mnie moj K sie zgodził. ja chciałam Florian bo od dzieciństwa mi sie to imie podoba ale będzie na drugie :) a co do dziewczynki to nie mamy pojęcia, ja chce Gabrysie a K Karoline ale znajomych Karolci mam dużo a Gabrysi żadnej :)
 
reklama
Do góry