reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
Hej:*
Jestem Nowa, mam na imie Kasia i mam 17 lat, 3 tygodnie temu dowiedziałam sie ze będę mamą, to była dla mnie niespodzianka bo miesiąc wczesniej odstawiłam tabletki(antykoncepcyjne) zle sie po nich czułam, nie spodziewałam sie ze bd tak szybko:)
Jestem w 6 tygodniu...z tego co czytałam na tym forum to dużo dziewczyn boi sie reakcji w szkole... Wiecie co powiem myle mam koleżanke w Klasie, raczej miałam która teraz w lipcu będzie rodzic 2 dziecko dodam tez ze jest w moim wieku... dziwiło mnie to ze ona ma 17 lat (nieskończone) a bd miała dziecko pomyślałam sobie że jeżeli ja bym zaszła to mama by mnie wyrzuciła chyba z domu... Ona nie chodziła do szkoły bo wszyscy sie jej czepiali ( teraz juz wiem jak to jest jak sie wpadnie, przekonałam sie na sobie) Dziwiły mnie tylko i śmieszyły głupoty jakie gadała np: dziewczyny powiedzcie swoim chłopakom żeby palili mętalowe papierosy to nie zajdziecie...i powiedzcie czy to normalna dziewczyna....:/ Jeszcze taką jedną znam mieszka tam gdzie mój chłopak teraz konczyła juz 3 gim, od marca nie chodzi do szkoły w kwietniu rodziła...Urodziła synka... Jej dzieckiem opiekuje sie mama, ona sama nie wie z kim ma to dziecko, szkoda mi naprawde takich dzieci...

Ja też nie jestem zadowolona z tego ze tak szybko zaszłam, ale przecież sie nie powieszę na początku był to dla mnie szok, ale już jest lepiej.
Dobrze ze mam chłopaka który mnie wspiera:)
Razem napewno damy rade;]
Termin mam na 16 lutego:]
moja dzidzia ma 5 mm;*


Jezeli dziewczynka to Nadia:*
Chłopiec Oliver;*
 
Witam ponownie :) Niestety sa osoby ktore zachodza w ciaze nie wiedzac z kim i to jest przykre, no ale coz poradzic najgorsze jest to kieyd przyszla mama nie zdaje sobie srawy ze musi dorosnac i ze nie ma tutaj zadnych taryf ulgowych bo dzidzia to nie zabawka. Ciesze sie ze masz chlopaka ktory bedzie Cię wspierał. A jezlei mozna spytac to ile on ma lat? Co rodzice na Twoja ciąże ?
 
Czesc kochaniutkie ! ;-) przepraszam ze tak długo się nie odzywałam ale robiłam 2 razy podejscie za pierwszym razem jak juz miałam posta napisanego neta mi brakło a za drugim mąz mnie wygonił z kompa bo musiał cos waznego zrobic na laptopie :/ ASIENKA-ale swietnie ze znasz date narodzin swojej córeczki :tak: tez bym tak chciała:-p a tu nie wiem kiedy co i jak mnie zlapie :-p przepraszam dziewczynki ze wszystkich Was nie nadrobie ale ostatnio brak czasu na wszystko a bardziej moze i chęci jakas dziwna się zrobiłam smutnawo mi ciągle :-( no ale juz nie będę się zalic. Bylam w piątek u mojego gina i powiedzial mi ze moge juz rodzic łózysko-3stopien dojrzałosci dzidzius wazy ponad 3 kilo ale rozwarcia jeszcze nie mam;-) zobaczymy jak długo jeszcze ;-) no to całuje Was mocno !
 
Witajcie ;) Do mojego porodu zostało 6 dni. Rozwarcie się powiększyło jest na 4cm. Mam coraz silniejsze skurcze i brzuch mi bardzo opadł. Mam nadzieję, że nie urodze szybciej..
 
Karola no to gratuluje :) I trzymam kciuki zebys urodzila tego dnia co pragniesz :) No ale mozesz juz naprawde w kazdej chwili, ale i tak super :)
A piszesz pierwszy raz czy ja poprostu nie pamietam Ciebie ??:)
 
Kamil ma 21... Pracuje, i studiuje mam nadzieje ze jakos to pogodzimy^^rodzice nam pomągą:))
Moja mama nie była zadowolona na początku, z tego względu ze była ze mną po tabletki u gina a tu pfff i wpadka...ale juz jest dobrze...na kolejną wizyte którą mam za 9 dni idzie ze mną;)
Zrozumiała i powiedziała że będzie dobrze;))
Przynajmniej nie musi sie martwić o pieniądzę na badania, witaminy lekarz przepisał PregnaPlus;)
Za wszystko płaci Kamil;)
z jego rodzicami było Gorzej^^
ale już jest lepiej;]
Teraz teściowa o wszystko pyta i wg;)
Ciesze sie że jest tak jak jest...i ciesze sie że powiedzieliśmy im odrazu, bo potem mogli by coś mówić a tak to odrazu ich oswoiliśmy z tą myślą że będą dziadkami:))
mamie powiedziałam w dzień matki:))
to powiedziała fajny prezent na dzien matki że zostane babcią xd xd
i że ja już też obchodzę to święto^^;*:-):-)
 
reklama
Do góry