reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Naprawdę Ci współczuję tych dolegliwości!!:-( Ja mam na jednej piersi trochę rozstępów i mnie to doprowadza do szału.Mam nadzieję,że po ciąży to zniknie!

No bo właśnie zbliża się już ten czas i wypadałoby już mieć spakowaną torbę do szpitala a ja daleko w polu...:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja mam rozstepy na obu piersiach :wściekła/y: i na posladkach tez troche mam :wściekła/y: na brzuchu "jeszcze" nie mam..
Ja pomalutku zaczynam kupowac.. Jeszcze mam troche czasu na kompletowanie torby do szpitala, ale chciałabym miec wszsystko wczesniej zeby sie nie martwic.. Wiec pomalutku trzeba zaczac cos myslec :tak:
 
sorak ze sie wcisnam ale ewelina sciagaj te pierscionki dopuki mozesz potem bede ci je rozcinac bo nie zejada przed porodem nie mozesz iec zadnego bo to martwica grozi
 
geroland dzięki za rade :tak: Ale uwazam ze jeszcze nie jest tak zle :tak: Puchna mi dłonie czasem i na kilka minut po czym wszystko wraca do normy ;-) Jesli sie pogorszy to napewno sie dostosuje do Twojej rady :tak:
 
ale ja pisze na raty hehe :D bo ciągle mi się cos przypomina jak juz wysle posta :p a co do torby to spakowalam tak : koszule wziełam 3 bo wiecie nic nie wiadomo :D szlafrok :) ręcznik duzy drugi mały, podpaski długie, podkłady, pampersy i chusteczki nawilazane :p to narazie tyle tego spakowałam jeszcze kosmetyki musze kupic i przydatne rzeczy jak np zastanawiam się nad majtusiami jednorazowymi przy Oliwi miałam je w szpitalu ale nie korzystałam z nich bo nie były mi potrzebne ale wiecie nic nie wiadomo i nie wiem czy kupic czy nie ale pewnie będzie tak ze kupie :D
 
u mnie jest tak w szpitalu ze dla dziecka trzeba miec tylko i wylącznie pampersy oraz chusteczki szpital zapewnia ubranka itp itd. takze nie jest źle :)
 
Naprawdę Ci współczuję tych dolegliwości!!:-( Ja mam na jednej piersi trochę rozstępów i mnie to doprowadza do szału.Mam nadzieję,że po ciąży to zniknie!

No bo właśnie zbliża się już ten czas i wypadałoby już mieć spakowaną torbę do szpitala a ja daleko w polu...:zawstydzona/y:

Nie martw się! Ja przez swoją rodzinę torbę do szpitala pakowałam na dzień-dwa przed porodem. I jeszcze porządki robiłam.
 
reklama
Żaden ze mnie ekspert od łóżeczek :-p Ale wydaje się być fajne.Ta kołyska,4 poziomy...podoba mi się:tak: Aczkolwiek nie mam porównania jeśli o cenę chodzi.Ja moje dostałam więc nie orientuję się czy to dużo czy mało...
 
Do góry