reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Violett sliczny brzuszek :tak: i spory jak na 16 tydzien. U mnie w 16 tygodniu prawie nic nie było widac. Trzymam kciukasy za jutrzejszą wizyte :tak: i zebyś dostała to skierowanie :tak: Ale jesli jeszcze nie miałas robionego usg to napewno dostaniesz :tak: Ja miałam robione usg w 13tc, 16 tc i 26tc. No i w 16 jeszcze nie mogł okreslic płci malego a w 26 juz powiedział ze na 100% chłopak :tak:

To ja tez dodam brzuszka ;D Z dzisiaj czyli 30tc i 2d.
DSC-0000127.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
A mi sie wydaje ze maly hehe :) Ae jezelitak mowisz to moze i tak jest :) Ale ty masz super brzusio. Dziekuje bardzo za kciukasy :) Ja mialam w 10 tyg USG i teraz narazie nic, zobaczymy jutro :)
 
cześć dziewczyny mam nadzieje żeznajdzie sie tu u was miejsce dla jeszcze jednej licealnej ciężarówki...:-)
ja jestem w 2 klasie obecnie 20 tc. załamana z powodu wpadki nigdy nie byłam bo mam wspaniałego faceta który cieszy sie że będę matką jego dzieci..:)
brzuszek na razie mało widoczny wystarczy troche luźniejsza bluzka i jak ktoś nie wie to sie nie kapnie.
ja najbardziej bałam się reakcji wychowawczyni i dyrektora ale niepotrzebnie. dyrektor po lekcji kazał mi zostać i zapytał na kiedy mam termin i czy zamierzam kontynuować dalej naukę i czy przystępuje do matury. powiedziałam ze mam nadzieje ze mi sie uda . on sie tylko uśmiechnął i powiedział ze dzieci nigdy za dużo xD u mnie w szkole dużo dziewczyn jest w ciąży ale i szkoła nie mała ok 1500 osób..:)) ale inni nauczyciele jeszcze nie wiedza ale to i dobrze. mam nadzieje ze przez te 3 tyg. które zostały do końca roku sie nie dowiedzą. ciekawe co powie ksiądz...??? :p
 
misia92 witaj między nami :-) Super ze zdecydowałas sie odezwac tutaj ;-) Napewno kazda z nas przyjmie cie serdecznie. Masz super dyrektora :tak: i oby reszta nauczycieli przyjeli to równie dobrze jak on :tak: Dobrze tez ze ojcem malucha jest odpowiedzialny chlopak który jest z Tobą i cieszy sie. Jest z czego! Termin masz na pazdziernik? To poczatek roku wiec dasz sobie rade ze wszystkim. A co do księdza to jesli jest wyrozumiały to jeszcze bedzie Cie podziwiał ze zdecydowałas sie urodzic! Bo aborcja jest o wiele gorsza. Hmm jestesmy z tego samego rocznika :tak: Juz po osiemnastce czy jeszcze przed? :-) Jeszcze raz serdecznie witaj! :tak:
 
cześć dziewczyny mam nadzieje żeznajdzie sie tu u was miejsce dla jeszcze jednej licealnej ciężarówki...:-)
ja jestem w 2 klasie obecnie 20 tc. załamana z powodu wpadki nigdy nie byłam bo mam wspaniałego faceta który cieszy sie że będę matką jego dzieci..:)
brzuszek na razie mało widoczny wystarczy troche luźniejsza bluzka i jak ktoś nie wie to sie nie kapnie.
ja najbardziej bałam się reakcji wychowawczyni i dyrektora ale niepotrzebnie. dyrektor po lekcji kazał mi zostać i zapytał na kiedy mam termin i czy zamierzam kontynuować dalej naukę i czy przystępuje do matury. powiedziałam ze mam nadzieje ze mi sie uda . on sie tylko uśmiechnął i powiedział ze dzieci nigdy za dużo xD u mnie w szkole dużo dziewczyn jest w ciąży ale i szkoła nie mała ok 1500 osób..:)) ale inni nauczyciele jeszcze nie wiedza ale to i dobrze. mam nadzieje ze przez te 3 tyg. które zostały do końca roku sie nie dowiedzą. ciekawe co powie ksiądz...??? :p
Witaj wsród nas :) Napewno bedzie Ci tutaj milutko :) Bardzo fajnie ze Twoj chłopak tak zareagowal na ciąże :) A co twoi i jego rodzice?
 
dzięki za przyjęcie.:*
ewelinka ja juz od miesiąca pełnoletnia ale jakos nie odczułam różnicy bo mama nadal mnie traktuje jak dziecko:)
Violett hmmm moi rodzice szczęśliwi nie byli i do tej pory nie są, nigdy nie miałam z nimi dobrego kontaktu. są młodzi (mama 39 tata 44) ale rodzice mojego K są pare lat starsi a zareagowali dużo lepiej.
ogólnie moi rodzice nie przepadają za moim wybrankiem ale będą musieli się pogodzić z faktem że będe z nim i z nim zamieszkam. nasłuchałam sie juz wszystkiego a najczęsciej to tego że sobie życie zmarnowałam ale to ich zdanie ja jestem szczęśliwa i owszem słucham tego co mają mi do powiedzenia ale jakoś to na mnie nie wpływa.
moi teściowie :-) są świetni oczywiście byli zaskoczeni kiedy kamil im powiedział że zostaną dziadkami ale w sumie to sie cieszą. to będzie ich drugi wnuk (albo wnuczka) bo od 4 miesięcy są dziadkami Zosi. zaproponowali że możemy mieszkać u nich, teściowa nie pracuje wiec dużo mi pomoże szczególnie że na moja mame w tym przypadku nie moge za bardzo liczyć pracuje codziennie po 8 czasami 12 godzin. :(
ale ja jestem dobrej myśli - lepiej dogaduje sie z teściową i szwagierką (ostatnio z moim K opiekujemy sie Zosią kiedy oni chcą gdzieś pójść albo po prostu pojechać na zakupy.)
 
Mam nadzieje ze rodzice Twoi zmienią zdanie, ale dobrze ze masz poparcie w przyszłych teściach :)
Tak tak najwazniejsze zebys to Ty była szcześliwa ze swoim K :) Bo to Ty spedzisz z nim reszte zycia a nie Twoi rodzice :)
A jak badania ???? :) Wszystko ok :)
 
Czesc kochaniutkie :) widze ze wkoncu sie zmobilizowałsycie cos napisac hehe bo tu cicho było :p kurcze ja juz chyba zaniedługo zaczne rodzic :( MASAKRA brzuch mi się napina czuje skurcze nie regularne i szyjka się skraca :/ masakra jak ja się boje :( ja jeszcze nie chce rodzic bo dzidzia jest za malusia :( to dopiero 35 tydzien przynajmniej musimy poczekac do 38 tygodnia :( matko kochana dziewczyny jeszcze tak sie nie bałam :(
 
reklama
Do góry