reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
heh ja tez mam taki"wspomnienia matki dla syna";p i tam na poczatku wszystko o matce jest a potem synus i miesjsca na zdjecia i wgole;p fajna rzecz ja wlasnie kupilam juz dawno jak kupywalam album dla malego juz jest nawet powypelniany trooche;ptylko wlasnie nie wiem bo tam jest miejce na odbicie raczki i nozki i czym ja mam to zrobic a przeciez mu nei pomaluje normlanie farba;p a nic takiego nie bylo z tym
 
Witam !! Widzę ze jakosik tu pstawo ostatnimi czasami :p Asienka to supcio pomysł na taki zeszycik mój mąz ma taki jego mama mu załozyła jeszcze będąc w ciązy hehe milo poczytac a to juz 24 lata temu :D widze ze wybraliscie imię dla córci :) sliczne :) My w dalszym ciągu się nie potrafimy dogadac co do imienia :/ ja chce Nadię a mój M Amelkę i cos czuje ze zadne z tych imion nie będzie nosiła córa hehe a tak to co u Was ? Aida jak synus ?? grzeczny ? czy daje popalic ? Ewelinka jak tam ?? jestes odrazu za nami hehe praktycznie kilka tygodni tylko :)
 
Jestem, jestem :-p:-p Wszystko ok tygodnie lecą i niech leca jak najszybciej :-)
Jeju Asia dopiero co na Twoim suwaczku byl 20 tydzien a tu juz 35 :szok::szok: szok:-D Jak ten czas leci:-) A jak tam Oleńka? Byłaś moze ostatnio na Usg? Ile waży? No i czy masz juz ustalona date cesarki? ;-) Opowiadaj tu wszystko szybciutko :-)
Violett a u Ciebie jak? wiesz juz moze co tam nosisz w środeczku? Jak sie czujesz? Wszystko dobrze?
Natalia22 no jestem za wami :tak: i chciałabym was dogonic:-p ale cos mi nie wychodzi:-D A na którego Ty masz termin?
 
Ostatnia edycja:
No nie?!Dopiero co 20 tyg był!!:szok:
Niestety nie mam pojęcia ile Olcia teraz waży.4.05 miała 1219g ale to było bez wątroby,która jest na zewnątrz więc razem to może by 1500 miała...No ale to było miesiąc temu więc dużo się mogło od tego czasu zmienić.
Jak już pisałam 7.06(poniedziałek) idę do mojego gina na wizytę i w tym samym tygodniu do Szpitala Wojewódzkiego.Wtedy już zapewne ustalimy datę cc.

Dziewczyny,które już rodziły i te w bardziej zaawansowanej ciąży-czy miałyście/macie problemy typu puchnięcie?
 
W ciagu miesiąca waga dziecka moze sie bardzo zmienic:-) Wiec Oleńka moze nawet wiecej wazyc niz 1500g :tak: Kochana to jak juz bedziesz po wizycie u gina i bedziesz cos wiedziec to nam pisz wszystko :tak: Czekamy na wieści :-)
Hm chodzi Ci o puchnięcie np. kończyn?
 
reklama
hejka dziewuszki :) U mnie wszytsko dobrze, niestety jeszcze nie wiem co siedzi u mnie w środeczku bo nie mialam USg jutro mam wizyte u ginka (bez USG) i dostane pewnie juz skierowanie na USG :) A u mnie to jest tak ze jak patrze na suwaczek to leci bardzo szybko czas, ale juz nie moge sie doczekac listopada :)

Dorzucam zdjecie brzusia z wczorajszego ranka :)

Wszytskiego najlepszego z okazji dnia dziecka dla waszych pereleczek tych juz na świecie i tych w brzuszku :)
 
Do góry