reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
kurde szkoda mi czasami tegosiedzenia na forum...;p no ale ....
mojemu Oskarowi sie juz buzka wyleczyla z tego trodziku...;p bardzo sie ciesze bo zaczal jakos normlanie wygladac...;pw piatek idziemy na szcepienie kurde boje sie bo ja sama sie boje szczepionek a on...? bedzie napewno tak mocno plakal...:(
 
no szczepionki to nic miłego :/ no ale lepiej to przebolec a bedzie dobrze :) Mariolka a własnie nie wiem czy wczesniej pisałas ale jak tak to przepraszam przeoczyłam... dlaczego miałas cc??
 
Miałabym strasznie ciężki porod, bo wody odeszły mi z rana i do 21 miałam rozwarcie na 1 palec przy skurczach już tych porodwych . Myślałam że nie wytrzymam , i cc zrobili mi po 23 z powodu braku postępu porodu i wąskiej budowy .
U mnie gdyby nie kolki Małego to miałabym mnostwo czasu :), no ale idealnie to chyba być nie może :p.
 
kurde moj syn chyba jest rudyy...;phehe ale faza..;p
mariola na kolki polecam espumisan w kropelkach dla dzieci on jest o samku malinowym ja go tez mam ni nie mamy koleka juz;p
 
my na razie inwestujemy w herabtki koperkowe- nie działają i w esputicon -też nie działa. Teraz po wypłacie kupimy espumisan ;), zobaczymy czy zadziała;). A mój Synek to istny czarnuszek ;). I dobrze ze jest podobny do Tatusia :D to chociaż ma dzięki temu urodę ;D.
Aida a Twój spokojny ? Daje spać w nocy ?
 
heh teraz jest fajnei budzi sie 2 razy w nocy na jedzenie ale jak go nakarmie klade go do lozeczka i sam zasypia wczesniej bylo gorzej....ja wlanie urzywalam lakcid i nie dziala a ten espumisan mam od jakis 2-3 dni i nie mielismy juz koli a zawsze byly wieczorami a tu nic dziecko grzecnie spi;pa co z twojego malego nerwus? heh widze ze u ciebie podobna sytuacja z porodem,...;p
 
No Nerwus ;) ale w koncu ma po kims ten charakterek :D. Na początku to tylko spał i jadł no a teraz przez te kolki niestety mamy trochę głośno;). Mu na pocz ątku pomagał esputicon, przez jakies 3 dni max, pozniej to juz nic, trzeba nosic, bujac, masowac brzuszek i przede wszystkim z Nim rozmawiac;).
Ja po moim porodzie stwierdziłam ze juz wiecej dzieci nie chce :D , nic mnie nigdy nie bolalo tak jak tev straszne skurcze brr
 
reklama
noooo ja tez pamietam ja miealam wywolywany porod oksytocyna to jest cos strasznego....
a ogolnie z tego co wiem to dzieci po cesarce lubia byc nerwowe;pale moj oskarek teraz to istny aniolek....;pa karmisz piersia?
 
Do góry