reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Hehe tak właśnie spobie próbowałam przypomniać skąd mogę kojarzyć tą miejscowość Żory i już wiem :-p Mam tam jakąś rodzine :-) W sumie to nawet nie wiem dokładnie kto to jest :-p Kojarze ich od kartek świątecznych hehe:-p
 
reklama
ja jestem ze sląska :) a moze kojarzycie Rybnik ? a jesli nie to 40 km od katowic ;D hehe :) u Nas dzisiaj piekniusia pogoda :) idziemy na spacerek Oliwkę na rowerek wezmę a co niech trenuje hehe :) pozdrawiam :)c
 
hej dziewczyny ;). mnie znowu troche nie bylo bo bylam z Adasiem tydzien w szpitalu. Mial zapalenie pluc. Warunki jakie tam panowaly byly przerazajace. Niby szpital przyjazny dla matki z dzieckiem tyle ze matka musi spac na podlodze, nie moze nic jesc przy dziecku tylko musi isc na koniec oddzialu i zostawic dzicko samo sobie, no i zimnica taka panowala ze szo. Adas lezal pod 5 kocami i mial zimne rączki. No ale jakos udalo Mu sie wyzdrowiec;). My dzis tez lecimy na spacerek :). Natalia trzymaj sie i badz dobrej mysli;). A Twoj maluch Aida jak sie chowa;p?
pochwale sie moim Skarbkiem ;).
img3818m.jpg
 
Mariola :*:*:*:*:*:*:*
Jaaaaaaaaaaki Adaś jest ślicznyyyy!!!!!!!!!! :-):-):-):-):-) Jeju jeju jeju jeju!!! :sorry2::-):-) Ej normalnie się zakochałam!! :-D:-D

Czy mi się wydaje, czy ma pieprzyk na policzku? Jak Enrique?:-D
 
hehe ma gładziutką buzke;P , a na policzku to ma ranę od tego jak sie podrapal :). hehe to jak chcesz to mogę go trzymać dla Twojej coreczki:D , pewnie beda tworzyli ladna parkę;).
 
hmmm...Ja zaszłam w ciąze przed 2 klasą LO,co do reakcji to były rózne,ale większosc pozytywnych.A co do dyrekcji to jeszcze żadnej uczyennicy nie wyrzucili z tego powodu;)w każdym roku zdarzały się koleżanki w ciąży;)Dziewczyny nie ma czego się wstydzić i bać,głowa do góry i cieszyc się z daru jakim jest dziecko;)
 
hej dziewczyny ;). mnie znowu troche nie bylo bo bylam z Adasiem tydzien w szpitalu. Mial zapalenie pluc. Warunki jakie tam panowaly byly przerazajace. Niby szpital przyjazny dla matki z dzieckiem tyle ze matka musi spac na podlodze, nie moze nic jesc przy dziecku tylko musi isc na koniec oddzialu i zostawic dzicko samo sobie, no i zimnica taka panowala ze szo. Adas lezal pod 5 kocami i mial zimne rączki. No ale jakos udalo Mu sie wyzdrowiec;). My dzis tez lecimy na spacerek :). Natalia trzymaj sie i badz dobrej mysli;). A Twoj maluch Aida jak sie chowa;p?
pochwale sie moim Skarbkiem ;).
img3818m.jpg

Ojej jaki cudowny, sliczni, mmm słodziak :) Gratuluje :)DObrze ze juz wyzdrowial :)
 
Mariolka masz cudownego synusia :) jest śliczny :) dziewczyny zadko się odzywacie pewnie zabiegane jestescie przy małych dzieciaczkach :) a tak to co u Was ??
 
reklama
Misiaczek481 niestety nie w każdej szkole jest tak pięknie...:sorry2:moja szkoła była kompletnie powalona.Dziewczyna w ciąży to hańba dla imienia tej szkoły...:baffled: Dyrektorka bardzo chętnie pomogła mi w przeniesieniu się do innej szkoły...:baffled:


Heheh to nie głupi pomysł Mariola!:-D Moja córcia z takim przystojniakiem..no no xD Byliby dobraną parą:-) Przynajmniej miałabym gwarancję,że z porządnym człowiekiem się zadaje:-D


Kurde laski porodziły swoje Skarby i już nie mają czasu na forum :-( Oczywiście w pełni to rozumiem!To przecież normalne...Ale nie ukrywam,że smutno tu teraz...:-(
 
Do góry