reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
Termina ma dopiero na czwartek usg a na sobote om ...;pwiem ze to nie ma porownania z toba no ale juz malo zostalo...;p

He nie no raczej nie bede w stanie go zabic...;p ale jakies male zadrapania to..;d
 
aida wstaw sobie suwaczki będzie prościej :p hehe

no to nieźle... jeszcze niby do terminu troszkę czasu jest:D

a tutaj wyobraźcie sobie, że nie golą i nie robią lewatywy :O

ale ja się ogoliłam w razie W hehe... i się opróżnię sama przed wyjściem do szpitala
 
no aj tez chcem sie jutro ogolic ciekawe to bedize z tym brzuchem....;p zawsze mi to kuzynka robila ale teraz chora to ograniczylysmy troche spotkania do dlugich rozmow przez tel oj rachuneczek bedzi eladny;p
a suwaczka teraz to juz sie nie ooplaca;p
ale z tym goleniem to mi sie wydaje ze dorbze bo potem jak tam rana jest to tak jakby latweeij zadbac o higiene...
 
hah no bez lusterka to sie nie obejdize ale ja to mam ogromny brzuch jeku ja swojej tak dawno nie widzlam na zywo tyle co w usterku powiem ze brakuje mi troche tego widaku...;p
 
popros swojego zeby Cie ogolil:p bo sama to chyba nie dasz rady chyba ze z lusterkiem :p

a przed wyjsciem do szpitala znajac zycie pewnie nie bedziesz miala ochoty sie wyprozniac:p ja przynajmniej tak mialam:p
 
reklama
jeszcze troche i ja zobaczysz pewnie po porodzie odrazu strasznie schudniesz ja bardzo schudlam bo karmilam piersia ale baralm tez tabletki i niestety przytylam
 
Do góry