reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
Ja na początku jak chodziłam do szpitala czy to na izbę czy jak mnie przyjmowali to nie miałam wyrobionego dowodu i normalnie mnie na legitkę przyjmowali :), no ale też musiałam zawsze miec gdzieś zapisany pesel bo był im potrzebny , także z dowodem to i chyba o wiele wygodniej;)
 
czy jeśli mam 17 lat, 18 kończę w lipcu, a termin mam na 20 maja, to do szpitala potrzebny mi dowód, nawet tymczasowy? czy wystarczy legitymacja szkolna?

ja mialam tylko legitymacje ale zawiozł mnie tata i jako opiekun on dal swoj dowod i nie bylo zadnych problemow
wybralam temat motyw smierci samobujczej
 
Gosia chyba bardziej by ,mi Twój przypasował:).
Tylko w ciąży to chyba bym nie dała rady się do tego przygotować, ale temat ciekawy :).
Z fantastyki to bym nuic nie naopisała i nie powiedziała :p.
Oj nie moje tematy :D.
Asieńka chyba by to lubiła:D
 
oj anioły to super temat , taki magiczny ;). W sam raz dla mnie :-D.
Ja to zawsze zero konkretów tylko gadanie o pierdołach także przy takim temacie akurat powinnam się odnaleźć:-D.
Dziś pogadam chyba z mama że raczej kupię prezentację , znalazłam te dotyczące mojego tematu już za 50 zł , w sumie wolalabym to przeznaczyć na zakup czegoś dla malucha ale co jak ja sama nie dam rady tego dobrze zrobić.
Cholera dziś od samego rana męczę się z głupią skzołą mam tyle pozadawamne że szok , i to przy nauczaniu indywidualnym :angry::angry::angry:
 
wogole ogladalysicie dzisiaj wiadomosc...:/ bylo wlasnie o tych opercajach plodu... kurde wkurzylam si ebo jeden koles sie wypowialad ze "jakby wiecej konbiet robilo badania prenatalne to bylo by mniej urodzen z chorobamu' a kur... jakby nas ktos wysylal na te badania owszem wysylkaja lekarze kobiety gdy sa po 36 a takiej 18 jak mi to nawet nie chciala paciorkowca zrobic na nfz...;/po****n...karaj ***** wogole dowiedzialm sie bo moja ciocia jest tez w ciazy tylko w 6 miesiacy gdzies i mowilam jej z mama zeby dopilnowlaa zeby jej lekarka zrobila jej przyziernosc karkowa to jak moja ciocia powiedzila swojej lekarce o tym to ta do niej ze" a po co to pani? co jak okarze sie ze dziecko am zespol dalna to je panie usunie...;/ no maskra mowie wam....;/ to jest jakis kabartret.....;/
 
Ja też musiałam się upominać o badania, pare razy sobie odpuściłam wykłócanie się o morfologię to później słyszałam od lekarza ze to zaniedbanie z mojej strony że nie mam aktualnej morfologii ;/
 
reklama
moj lekarz prowadzacy byl starszawy i mialam to szczescie ze dal mi skierowanie na badania prenatalne bo takto podobno duzo kosztuja prywatnie
 
Do góry