reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Hehe oj mógłby juz mi powiedzieć ze rodze :-D:-D
I mój M to też wredny i uparty ale od czasu do czasu wymasuje mi stópki to po pleckach drapnie :-):-):-).
Normalnie bosski jest :-).
Tyle że marudny i ciągle mi gada jak to go wykorzystuje:-):-).
Gdyby nie ciąża to kurde bele też by mnie wykorzystał :-D:-D:-D
 
reklama
hehe skąd ja to znam :) a po drugie Ty to porodu masz jeszcze sporo czasu niech maleńswto sobie tam siedzi jak najdłuzej a Ty się wysypiaj i odpoczywaj poki mozesz uwierz mi hehe !!
 
Najgorsze że ja to z tym spaniem to mam tak że w nocy wcale nie spię, co chwila pobudka .
Jak jest M to przesypiam trochę więcej no ale i tak malo bo On chrapie i ja wtedy spać przez chrapanie nie mogę :-):-):-).
 
o kulciem to tez nie dobrze hehe :D mąz moze budzic dzidzisia w nocy tym chrapaniem chociaz mozliwe ze nie bo odkąd pamiętam mój tato chrapał i jakos mi to nie przeszkadzało :D jakos mało nas tu dzisiaj :(
 
Jak będzie chrapał przy dziecku to dostanie w łeb i się nauczy :-D:-D:-D.
Zresztą.. ostatnio mama wpadła na pomysł że jak urodze to się wyprowadze z domu :eek:
 
heh a moj to nigdy nie ma zadnych oporow do masowania mnie..:p nawet sam sie pyta czy mi stopki wymasowac i wogole..:D no ale moj za to nie pracuje ani sie nie uczy nei wiem co to z nim bdzie...;/
a co do mojego samopoczucia to nic sie nie chce dziac normlanie nic kurde juz poczekam bo to max 2 tygodnie al moglobyj uz powoli sie zbierac do wyjscia;p
no a dzidzia nich lepiej sie urodzi po czasie niz by sie miala urodzic za wczesnie i co by jej mialo byc......mariola wytrzymasz jeszcze zobaczysz jak zleci przyjdzie do 39 a ty nie bedziesz chcial jeszcze urodzic mowie ci... ja bardzo chcem ale zeby tak wyszlo latwo jak weszlo...;p
 
wogole dzisiaj ogladalam program o ludziach wilkoludach to znacy byli to normlani ludzie tylko ze DUZO wyzsi niz normlani to jest jakas choroba gigant czy cos takeigo jeden koles mial 2 m 50 cm....masakra i tam mowili ze takie dzieci rodza sie z waga powyzej 5 kg......oj mam nadzieje ze moje nie okarze sie tak wilkie...;p
 
reklama
hehe tak by było najłatwiej zeby tak łatwo wylazło jak wlazło :) to fajnego masz męzulka jak tak bez problemu chce Cię masowac :) hehe mój to ciągle znajdzie jakąs wymówke.... a to zmęczony po pracy itp itd :D ojj a to czemu Twój męzulek nie pracuje ? nie umie pracki znalesc ? :/ teraz tak cięzko jest :/
 
Do góry