reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Siemanko:-)

Jak znam życie nikogo już tutaj nie ma...
Cały dzień nie miałam internetu.Zresztą i tak znaczną większość dnia nie bylo mnie w domu więc pół biedy jak to się mówią.Niedawno dopiero wróciłam do domciu,zjadłam kolacje i na chwilke jeszcze tu zajrzałam ale paaaadam na twarz :confused2:
Du zo dzisiaj napisałyście:-p Nadrobiłam Was i idę spać :-p

Dobranoc lasencje:-)
 
reklama
no ja noe stety przenosilam ale nie cciala wyjsc urodzila sie dwa ygodnie po terminie i cale swieta w szpitalu:-(
 
czesc dziewczynki ! odzywam sie dopiero teraz bo jest tak piekna pogoda ze nie umie siedziec w domku razem z oliwka spacerujemy ;) no ale teraz niunia spi a ja ide obiadek dokonczyc :) a co u Was ? :)
 
Uff ja już jestem :-p
Niedawno wrróciłam od lekarza :tak:.
Wszystko dobrze , tyle ze na to żeby pieprzony stary dziad mnie przyjał musielismy czekac chyba z 3 h :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Masakra , normalnie już zadna moja ciąża nie będzie prowadzona u tego lekarza .
Ale zalecił mi tez żeby "Mąż mnie masował ":-):-):-)
Czyli M ma przesrane :-D:-D:-D:-D
 
hehe nie ma to jak masaz robiony przez faceta oni naprawde umieja to robic....;p
a dzisiaj swojego wyslalam zeby kupil mi stanik do karmienia bo mi sie wychodzic nie chcialo..;p a poczatku sie stawail ze on nigdzie nie idzie bo sie wstydzi ale go przekonalam i poszedl mi kupic...;p bo tamten jakis zaciasny jest...;/ no ale ma go komu oddac jka cos...;p
a co do bycia na forum to albo zeczywiscei zle trafiam albo was nie ma...;p
 
A ja pieprze, zrobi sobie staniki do karmienia z normalnych staników :-D
gdzies widzialam stronkę jak to zrobić :)
Mój M kupił mi dziś śliczne szpilki an rocznicę ale za małe :-(. Normalnie jak pech to pech :-p
 
reklama
hehe no ale teraz chyba jestesmy :) fajnie MARIOLA- ze wszystko ok troche się naczekałas u tego lekarza :/ ale masaz to mmmm zajebista sprawa hehe moj M zrobi ale jak ładnie o to go poprosze sknera jedna kochana hehe... AIDA29- a Ty jak się czujesz? nie masz zadnych skurczów braxtona czy jakos tam :D:D/?
 
Do góry