reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

hehe :-p

A co myslicie o obcinaniu włosów w ciaży? Są różne przsądy ze jak sie obcina własy to dziecko bedzie głupie. A mi sie marzy obcięcie włosków :sorry: wiecie cos o tym?
 
reklama
nie no mysle ze to nie ma znaczenia...
ja tez chcialm sobie obciac ale postanowilam ze nie tylko ze wzgeldu na to ze moze nie wyjsc tak jak bym chciala...:p bo w ciazy wiecie struktura wlosow czy cost am sie zmienia i lepiej nie farbowac tylko dlaetego ze kolor moze nie wyjsc...wiem ze zawsze to sie moze zdarzyc ale to nie o takie niewyjscie chodzi czy wlasnie wlosy sa bardziej zniszczone ja czekam az sobie urodze i wtedy pojde do fryzjera...:p
 
No ja też słyszałam,że kolorek może nie załapać dobrze jak się farbuje w ciązy.
No ale ze ścinaniem to nie wiedze problemu.Sama ścinałam jakieś dwa tygodnie temu i żyję:-p
 
reklama
Do góry