reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

kurde asienka ide spac bo cos mnei wzielo do lozeczka...mam tylko nadzieje ze dzisij bedzie mi sie lepiej spalo niz wczoraj...;/
 
reklama
dzien dobry maniurki..:p nie no ja to chyba normalnie na bezsennossc cierpie bo wy zawsze tak pozno.... ale dzisiaj mi sie swietnie spalo;p
 
Dzień dobry :-D
O matko mnie tu tylko noc nie było a Wy napisałyście tyle że szok :-), musiałam Was nadrabiać :-p.
Ewelinka co to obcinania włosów w ciąży to ja słyszałam że to jest nawet wskazane żeby kobieta pozwoliła sobie na zmianę fryzury :), ja też obcięłam włosy no zeby być taka młodą zadbaną mamusią :tak:. Wszyscy mówią że nowa fryzura wyszła mi na korzyść , także leć do fryzjera :-p. W końcu nowe życie Ci sie zaczyna to i nowy fryz sie należy :-p:-p.
A co do siary to mi leci z piersi chyba od początku ciąży,masakra :), najgorzej w nocy , cała koszula zawsze mokra :-):-).
I na rozstępy to powinnaś już teraz smarować piersi i brzuszek zwykłą oliwką dziecięcą- nie zaszkodzisz dla Maluszka a tak to będziesz miała mniejsze ryzyko że Cię całą pożądnie rozstępi :-):-).
Ja na szczęście mam tylko na piersiach i to takie sine ( takie podobno znikają). Ale od oliwki stają się płytsze. A na brzuszku nie mam ani jednego :-):-):-)
 
Siemaneczko :biggrin2:

No to ja Was teraz wszystkich przebiję.Wstałam o 13:20:-D:-D To zapewne dlatego,że zasnęłam jakoś przed 4 bo nie chciało mi się spać i tv oglądałam :-pAle jeszcze lepsze jest to,że nadal u mnie w domu wszyscy śpią!LOL!:-)

Wczoraj zrobiłam sałatkę to na śniadanko ją sobie zaraz zjem tylko niech się trochę ogrzeje bo stała w lodówce :-p
 
Czesc Dziewczyny :) nie wiem czy mogę się przyłączyc do waszego grona ale chociaz napiszę raz :) hehe tak czytam Wasze posty i ślędzę.... Bo sama byłam młodziutka jak zostałam mamą miałam 17 lat co prawda kilka miesięcy do 18.... i myślałam ze cały swiat zwalił mi się na głowe ze zostałam sama jedna taka młoda mama ! ale widze ze jest nas więcej i bardzo się z tego ciesze ze mogę podzielic się z kimś przezyciami :) Moja Oliwka ma juz 2 latka ! tak strasznie szybko przeleciał mi ten czas ! teraz spodziewamy się z męzem drugiego dzięciątka i tak wszystko naraz ! troszke się boję tego wszystkiego :( Oliwka jest jeszcze taka malutka :( pozdrawiam Was Mocno :) !!
 
czesc natalia:)
ja obecmie jestem w takiej sytuacji ja ty popierwszej ciazy
jak dalas sobie z tym rade?????
wiesz ta twoja oliwcia juz naszczscie nie jest az taka malutkadwa laka ma skonczone tpo troche zaczyna rozumiec zobaczysz bedzie duna siostrzyczka a ty szczesliwa mama dwojki dzieci:)
 
Witam witam to fajnei ze ejst nas wiedcej...:p

a co do oliwki to ja sie babino caly czas samruje i co mam rozstepy...;/ ale mowisz ze takie sine znikaja..? ja chyba walsnie takei mam takei czerwo jakby fioletowe...;/
 
reklama
Do góry