reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Wow piękne to mieszkanko!!:-) Tez bym bardzo chciała się wyprowadzić z Marcinem na swoje...Ale nie mamy na to kasy niestety:-:)-(

A Pamiętnik to rzezczywiście super film!Polecam ;-)
 
reklama
A i kurde dziewczyny wiecei co zauwazyłam :eek: Mam rozstepy na piersiach :crazy:
Takie male i bardziej wyglądaja jak zyły ale są! :szok::szok:
Masakra:eek:

Spoko,spoko to normalne.Podczas ciąży bardziej widoczne stają się sploty żyłek i na skutek intensywnego wzrostu gruczołów sutkowych pojawiają się rozstępy :eek: i nawet mogą swędzieć :eek: To normalne u każdej kobiety więc się nic nie martw ;-)
 
no nei mozna ale to zalezy od par w sumie ....mowi sie ze 6 tygodni a moja kolezanka np po 2 tygodniach juz normlanie...to pewnie zalezy jak kto sie czuje chodzi tu o dziewczyny po porodzie jak sie tmam im wszystko zagoi ja pewnie tez jak mi sie wszystko pogoi tak ze nie bedzie zadnych nieprzyjemnosci bede juz...:p
 
No pewnie,to sprawa indywidualna.Ale lepiej uważać bo nie daj Boże jeszcze się wszystko nie zrośnie na dobre i dopiero będzie lipa...:eek:
 
mariola fajna ta kawalerka ale jej cena to masakra ale to w roznych czesciach polski tak jest u mnei za 900zl mam mieszkanie 3 pokojowe odrematowane z calym wyposazeniem kuchni i lazienki pralka zmywarka lodowka i takie tam i to nowki wszystko po remocie i wogole....;p
a co do bolow ja tez nzle mialam no i moze dlatego przespalam cale wkacje ;p dzien i noc normlanie;p
 
asienka no potem jak cos to sie ma jakies operacje cipki;p jak ci cos tam nie wraca na miejsce ale ja bym wolala nie miec bo kurde po porodzie szy i boli i jeszcze za chwile jakas operacja i znowu to samo...;/
 
ewelinka gdybys zobaczyla jakie ja mam rozstepy na brzuchu normlanie maskra takei czerwone pasy az mi sie plakac chce bo cala ciaze jakies specjalne balsamy oliwki zeby nie miec rozstepow a jak przyszlo co do czego to mam caly brdzuch i to w takich pozadnych nie wiem ale jak tylko urodze biore sie za to bo teraz sie boje ze za silne beda te kremy to na brzuch bede stosowac do dzidzi cos trafi wole poczekac
 
reklama
Do góry